Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terherbe eséstől való félelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terherbe eséstől való félelem?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni a Drovelis fogamzásgátló tablettát, az előírásnak megfelelően szedtem, elvileg már az első szemtől véd de mi vártunk másfél hetet és tegnap voltunk együtt először gumi nélkül. Nem bennem ment el. Ennek ellenére is félek a terhességtől. Megbízhatóak ezek a tablettak? Nem kellett volna mégis várni egy hónapot?

Szex után kb 3 órával újra szexeltünk, akkor lehet hogy maradt valami ott, mert nem zuhanyzott az első után.



2022. jún. 30. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is szerintem véd azért van kitalálva.

Másodszor nem benned ment el így nagyon nagyon csekély az esély.(mi 3 éve megszakítással szexelünk és nem lett belőle baj, sőt lassan fél éve dolgozunk a babán és eddig nem sikerült)

Harmadszor ha maradt is rajta “valami” az a levegőn mikor megszárad elhal benne a himivarsejt, tehát ha 3 óra múlva megint együtt voltatok akkor nem valószínű hogy bejutottak a kis katonák 😃

DE semmi sem lehetetlen úgyhogy ez csak egy meglátás.

Ha bizonytalan vagy akkor vegyél be egy esemény utánit, ha késő vagy nem tudsz szerezni akkor meg kell várni a következő mensit és késes után biztosat fog mutatni a teszt.

De szerintem nem kell paráznod.:)

2022. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Én is rettegtem mindig. Ha megfelelően alkalmazod, nagyon nagyon kicsi az esélye a teherbeesésnek. Persze nem nulla, de nyugtasd meg magad azzal, hogy te megteszed a lehető legtöbbet. Ne mérgezd a szerelmes együttléteket ilyen félelmekkel.
2022. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak szopj meg anál és ezzel meg van oldva.
2022. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!