Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló vált be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló vált be nektek? Mi a pontos neve? Ami mellett nem lettetek évek után se terhesek.

Figyelt kérdés
Korábban szedtem tablettát, meghíztam tőle 10 kilót. Spirálnál is előfordul ilyen? Spirálnál is előfordul terhesség, igaz? Van már 2gyerekem, nem szeretnék többet. Az óvszerben se bízok nagyon, könnyen elszakadhat. Nem tudom hogy mi lenne a jó megoldás. Esetleg óvszer+spirál? Az is eszembe jutott.
2022. jún. 23. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

hormonmentes spirál

2,5 éve van fent

2022. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Lifestyles márkájú 😃 Más készítmény nevét nem tudom ajánlani, mert azt mindig egyedileg írja fel a nőgyógyász. Mindenkinek, életkor, hormonszint alapján, egyfázisú, kétfázisú, a hatóanyagtartalom, azok megoszlása stb.

A spiráltól nem hízol meg! Egyébként az óvszeren, fogamzásgátlón kívül is akad még 1-2 jó megoldás - konzultálj a nőgyógyászoddal!

2022. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a spiráltól félek úgymond, sok csúnyát olvasni róla, persze sok embernek meg bevált.


Én most hüvelygűrűt használok, tablettáéval azonos a hatékonysága, de könnyebb jól alkalmazni, mert csak havonta 2 alkalommal kell vele foglalkozni, nem minden nap. Hormonos, de alacsony tartalmú és mivel helyileg szívódik fel, nem terheli meg annyira a szervezeted, mintha átmenne az egész emésztőrendszereden.

A gyerekek miatt gondolom hogy már idősebb vagy nálam, de nőgyógyásznál érdemes lehet rákérdezni, hogy ajánlja-e.

2022. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reziát szedek, semmit se híztam
2022. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!