Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Udv mindenkinek! A kerdesem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udv mindenkinek! A kerdesem a kovetkezo, az interneten nem talaltam ra valaszt , ezert fordulok hozzatok, onokhoz. Szexualis egyutt let utan nem tudtam azonnal kimosakodni kb 15-20 perc telhetett el…?

Figyelt kérdés

Ket nappal a mensi utan voltam. Mennyi az eselye annak, hogy most terhes leszek?

Ki tudom magambol mosni az osszes spermat ugy egyebbkent. Vagy pl ennyi ido utan teljesen eselytelen…?


2022. jún. 18. 20:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

10-es Sehogy sem működik, az ecetes vízes ötleted meg nettó hülyeség! Még a sima vízes kimosás is csak tönkreteszi a hüvelyflórát és tilos, de az ecet még sérüléseket is okoz.

Ha nem akarsz terhes lenni, használjatok mindig óvszert, a megszakítás sem védekezés. A méhszájra került spermát nem lehet lemosni, a hímivarsejtek kb. 1/2 óra alatt átjutnak a méhen a petevezetékig. Ha rövid a ciklusod/hosszú a menstruációd, ebből bőven lehet telitalálat, mert 3-5 napig életképes a hímivarsejt a petevezetékben.

2022. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!