Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Udv mindenkinek! A kerdesem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udv mindenkinek! A kerdesem a kovetkezo, az interneten nem talaltam ra valaszt , ezert fordulok hozzatok, onokhoz. Szexualis egyutt let utan nem tudtam azonnal kimosakodni kb 15-20 perc telhetett el…?

Figyelt kérdés

Ket nappal a mensi utan voltam. Mennyi az eselye annak, hogy most terhes leszek?

Ki tudom magambol mosni az osszes spermat ugy egyebbkent. Vagy pl ennyi ido utan teljesen eselytelen…?


2022. jún. 18. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Menj orvoshoz, kérj esemény utánit. De. minél előbb, mert csak az aktust követő 72 órán belül hat!
2022. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Fujj
2022. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár kicsi az esély, de van.
2022. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem terveztunk babat, de nem mondanank le rola ha lenne…
2022. jún. 18. 20:25
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez a kerdes feletek nem kétségbeesett kerdes volt.

Egy szimpla kerdes.

Koszonom az eddigi es az ezutani valaszokat is :) !

2022. jún. 18. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kimosakodás nem fogamzásgátló módszer.

Vannak jó és kevésbé jó fogamzásgátló módszerek, de amit te csinálsz az még a kevésbé jó csoportban sincs benne.

2022. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt egy jo edesanyam aki ezekben a dolgokban felvilagositott volna… en csak a baratnoim “tapasztalataibol” eltem. Ok ezt csinaltak.
2022. jún. 18. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként hány éves vagy? Ha elég idős lennél tisztában lennél ezekkel a dolgokkal.
2022. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőid hülyeséget mondanak! Nem úgy működik, hogy kimosod magadból és akkor nem leszel terhes, ennek a "fogamzásgátló módszernek" a hatékonysága kb. 0%. Használjatok óvszert.
2022. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kimosás nem fogamzásgátlás!

Nem is működik úgy, ahogy csináltad.

Ha nem ecetes vízzel csinálod, és LASSAN, akkor inkább árt!

Felejtsd el.

2022. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!