Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meg lehet csinálni hogy 2X...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet csinálni hogy 2X egymás után nem hagyok tablettamentes hetet?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban tovább szedtem a gyógyszert hogy ne legyen menstruáciom, de most közbejött egy utazás és most se szabadna hogy legyen.
2008. dec. 19. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Meg fog hülyülni a szervezeted.
2008. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mi van a 21 tabi helyett 24 et szedek be és utána tartok szünetet?
2008. dec. 19. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem nagyon szabad ezzel játszani csupán kényelmi szempontok miatt. Tényleg összekavarodhat a hormonrendszered. Nem túl sűrűn, egyszer belefér, de akkor is inkább eltolni vagy előre hozni kellett volna néhány nappal nem teljesen kihagyni a szünetet. Egymás után kétszer ne variálj inkább, nehogy bajt csinálj.
2008. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Már ne haragudj de mi az hogy most sem szabadna hogy legyen?Ez egy természetese dolog....kell hogy legyen, ne játsz a szervezeteddel!!
2008. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összekavarodik tőle a szervezeted, és esetleg felborul az egész ciklus. Megéri? Aztán lesz au, au, vagy oá, oá.
2008. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nem lesz semmi bajod! Attól még védett leszel, ha nem hagysz szünetet! Előttem lévőknek: próbáltátok már vagy csak okoskodtok, mint egy másik kérdésnél! Én már csináltam nyaralás miatt és nem lett semmi bajom!
2008. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Nem okoskodom, tapasztalatból írtam természetesen. Már próbáltam azt is, hogy nem hagytam szünetet és azt is hogy csak eltoltam a vérzésem. Amikor nem hagytam szünetet utána 3 hétig pecsételő vérzésem volt, ezért írtam hogy inkább ne csinálja, nőgyógyász is ezt mondta. A 3 napos eltolásból tényleg nem lett semmi baj, meg lehet csinálni, de csak ritkán, alkalomszerűen, nem egymás után többször. És egyébként nem kell lepontozni azért mert nem értesz egyet, én sem foglak téged...
2008. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!