Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2-3 napot mindenképpen tolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 napot mindenképpen tolni kellene a menzeszemen. Foggátlóval el tudnám?

Figyelt kérdés

Fél éve hagytam abba, de ha most bevennék 3 szemet, nagy baj lenne? Vagy ha már érzem, hogy meg fog jönni, úgysem hatna?

Nagyon-nagyon fontos lenne!!


2022. máj. 21. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 ciklusban 1 nappal szoktuk tolni a tablettával ha nagyon muszáj, az probléma nélkül menni szokott. Te egy ciklus alatt akarsz ennyit tolni?
2022. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem most jönne meg, 2-3 napot akarok tolni. Nem szedtem fél éve, de még van. Ha beszedek pár szemet, eltolja? Ez a kérdés
2022. máj. 21. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély, a 2 napra biztos, a 3-ra nem tudom. Orvos okosabb nálam ezen a téren.
2022. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Ez így nem fog menni! Orvos tud felírni olyan gyógyszert, amivel tolni lehet.
2022. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vettem be egy szemet, de valószínűleg ez már valóban halottnak a csók lesz.:(

Orvoshoz már nem tudok menni, szerintem már holnap megjönne.

2022. máj. 21. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Ehhez egy egész ciklust kellett volna szedned, ez nem így működik.
2022. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, közben olvasgattam...:(
2022. máj. 21. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor már érted, hogy a kb. 18-21 napi folyamatos szedés által elért hormonszint az, ami a menstruációt megszünteti, és ha pár napig még tovább szeded, akkor a megszakításos vérzés csak utána jelentkezik (kezdetben el is maradhat).
2022. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
El tudtam tolni ezzel a módszerrel....
2022. máj. 24. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!