Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyutt voltunk a parommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt voltunk a parommal ,nem vedekeztunk,mit gondoltok,mi lesz?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedek. Mikor rgyutt voltunk mar a 3ik tablettat is beszedtem,jott a 4ik.

Akkor nem jutott eszembe,de azelott 6 nappal mfejeztem be az egy hetes antibiotikum kurat.

Lehet hatassal a fogamzasgatlora,ha egy het tavlatabol nezzuk?

Elegge tanacstalan vagyok.

Szedjek minipill tablettat be biztonsag kedveert vagy szuksegtelen lenne?

Kerlek irjatok



2022. máj. 17. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Tehát a legutóbbi vérzés előtt vége lett az antibiotikum kúrának?


Ebben az esetben szerintem nem indokolt a kiegészítő védekezés. (Mellesleg mi az a minipill tabletta?)

2022. máj. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Én az "ősidőkben" rögvest rohantam ilyenkor sürgősségi fogamzásgátlót felíratni. (Akkor még élt az édesanyám.)


Mostanában nem vagyok hajlandó a testi kapcsolat létesítésére. (Pont az esetleges "várandósság" elkerülésére.)


Ha beágyazódik az embrió és megtartanátok - majd csak a Gondviselés megsegít titeket!

2022. máj. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvosodat. Nem mindegy, hogy a ciklusnak melyik felében voltál, az sem mindegy, hogy mit szedtél (van kicsit gyengébb és lórugásnyi antibiotikum is. Utóbbinál nekem 1 cikluson át kellett kiegészítő védekezés. Két doki is mondta: háziorvos, nőgyógyász). Az orvosnak elmondod és segít, hogy mit csinálj. Máskor pedig konzultálj a feliratásnál a nőgyógyászoddal. Ő elmondja, hogy mire figyelj. Helyi hatású fogamzásgátlót vagy óvszert pedig tartsál otthon. Egy betegségnél (hasmenés, hányás) is kellhet. A telefonodba pedig írd be, hogy mikor mit szedtél stb. Így nyomon tudod követni.
2022. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,beszéltem már vele
2022. máj. 17. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!