Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól hat a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hat a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Áprilisban kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, már beszedtem az első levéllel, most a gyógyszerszünet végén járok.

Ilyenkor már védett vagyok? Vagy majd csak akkor, ha elkezdem a második levéllel is?

A válaszokat előre is köszönöm!


2022. máj. 7. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden szemet azonos időben szedtél be minden nap, nem volt hasmenésed, nem voltál beteg, nem szedtél más gyógyszert stb, akkor nincs gond. Viszont olvasd el a betegtájékoztatót kérlek. Nem véletlen mondom. Rendes kivizsgálás, tanácsadás és betegtájékoztató elolvasása nélkül veszélyes a fogamzásgátló szedése (vérrögképződést okozhat és millió mellékhatása lehet). Szóval kérlek még ma olvasd el. Nem véletlen mondom. Tisztàban kell neked is lenned mindennel. Fontos, mert van olyan, amikor kiegészítő védekezés is kell (gyógyszer, betegség stb). Szóval kérlek.
2022. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos a válaszod, köszönöm szépen! Természetesen a nőgyógyász által is javasolt vizsgálatok el lettek végezve és a tájékoztatót is elolvastam, csak ez nem volt tiszta, hogy a szünet alatt már védett vagyok, vagy majd csak a második levéltől leszek. Még egyszer nagyon-nagyon köszönöm a válaszodat! 😊
2022. máj. 7. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha előírásszerűen alkalmaztad a készítményt (ld. amit az #1-es írt), akkor már hat. Mindent bele, egészségetekre! :)
2022. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked is 🤗
2022. máj. 7. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!