Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, hülye voltam. Mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hülye voltam. Mekkora az esély, hogy baj lett belőle?

Figyelt kérdés
Fél év után együtt voltunk a barátnőmmel, elragadott bennünket a hév. Több menetet nyomtunk, az első után szájjal kényeztetett s utána picit benne voltam gumi nélkül, a második-harmadik közt pedig óvszert cseréltem s utána matattam benne kézzel kézmosás nélkül. Mekkora eséllyel lehet terhes? Nagyon szégyellem magam, nem akartam neki bajt okozni. Most aggódok, mert feleslegesen nem akarom esemény utáni tablettával sem felborítani a ciklusát(olvastam, hogy nem játék) a baba viszont korai lenne. Egy életre megtanultam a leckét. (31 évesek vagyunk)
2022. máj. 4. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen jó szex lehetett volna fogamzásgátló mellett. A legjobb élményeim nekem is utána nagy fejfájással jártak. Egy nőgyógyászt megér, nem? Legalább egy tanács erejéig bemennék hozzá, aztán ő tud nektek ésszerű tanácsot adni. Valóban megterhelő a szervezetnek egy eseményutáni, viszont mégis jobb lehetőség, mint egy abortusz. Kérjetek tanácsot orvosoktól inkább!
2022. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kézmosás indifferens (bár higiéniai szempontból hasznos) azzal ha nem a markodba telibe vered nem viszel be nagy kockázattal spermiumsejtet. Viszont mivel már volt előtte egy "menet" húgycső alsó traktusa tele volt ejakulátummal, amikor "pár húzásra" betetted sanszos hogy a gátizmok abból ki is préseltek valamennyit. Sac/kb. 1:200-300-ra mondanám az esélyeket, de ennél jobb számot más sem fog mondani.
2022. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Erre tényleg bárki csak hasrautesszeruen tud mondani vmit. A terhesség esélye 1 % alatt van, de 0 nal nyilván több.
2022. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Mi mindig gumi nélkül csináljuk a pasimmal a második menetet is, és még nem lettem terhes. Nem bennem élvez el, időbe kiveszi, igen kicsi az esély a gyerekre ezért felesleges gyógyszert íratni. Meg 31 évesen azért csak nem dőlne össze a világ.
2022. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

31 évesen úgy parázol, mint egy tini. Valószínűleg nem lesz baj, de tényleg pont az ilyen esetekre jó a fogamzásgátló, hogy akkor akárhány menet lehet egymásután és el is mehetsz benne.


Mellesleg: ha 31 évesen akkora érvágás lenne a gyerek, akkor valami gáz van az egzisztenciátokkal is.

2022. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!