Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki már alkalmazott esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már alkalmazott esemény utáni tablettát, mit tapasztalt? Milyen mellékhatások voltak? 42 éves vagyok. Történt egy kis baleset és ezért írta ki az orvos

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Csak nem benned ment el a pasi?
2022. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan a férjem. De már nem akarunk több gyereket. Tudom hogy késő bánat, és hülyék voltunk, de most így alakult.
2022. máj. 3. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Az kellemetlen de még jó hogy kapcsoltatok :)
2022. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer bennem maradt a tele cuccos gumi, akkor elrohantam a nőgyógyászhoz. Escapellet kaptam, semmilyen mellékhatás nem volt, a havimat sem zavarta össze, bár tudom, az gyakori mellékhatás.
2022. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Énn is azt kaptam, bízom a legjobbakban.
2022. máj. 3. 14:53
 6/7 A kérdező kommentje:
*én
2022. máj. 3. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Összezavarhatja a hormonrendszered, vagy nem. Erre készülj, másra nem kell.

Ez mutatkozhat össze-vissza vérzésben, menstruáció eltolódásban/elmaradásban. Akár hónapokig.

2022. máj. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!