Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Szerintetek inkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek inkább a nőknek, vagy a férfiaknak a feladata a fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 16:32
A kérdező szavazást indított:
Nőknek
Férfiaknak
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

En nem mérgezem magam es kapok rákot tablettáktol az biztos.

Nem is értem miert nem a pasikat teszik termeketlenné eleve. Ők k.félnek mint a nyulak mindent mindig.

2022. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megbeszélés kérdése.

Mondjuk nem világos, hogy érted.. tehát ha gumival védekeznek, akkor ki vegye meg, vagy hogy a gumi a pasi feladata, a gyógyszer meg a nőé?

Ha előbbi, akkor jobb, ha mindkét félnél van, de ahogy megbeszélik.

Utóbbi megint megbeszélés kérdése, nem minden nő él opció a tabletta, egészségügyi okok miatt, ilyenkor érdemes más megoldást keresni.

2022. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd megtudod ha "veletlenul terhes" lesz a baratnod !
2022. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Megbeszélés kérdése,mi gumiv védekezünk.Nem szedhetek tablettát ha szedhetnék sem választanám a tablettát.
2022. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Én fogamzásgátlót szedek, de kapcsolattól függetlenül is szedném, egyéb okok miatt (szélsőséges menstruáció panaszok). Szóval én sosem vártam el, hogy a párom fizesse, az én nevemre szól, én váltom ki, 3 havonta 7000Ft nem vág földhöz.
2022. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!