Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy kiszakadhat a gumi?

Figyelt kérdés

Amikor a barátommal szeretkezünk, mindig attól félek hogy kiszakadhat a gumi, van hogy már annyira félek hogy inkább nem fekszem le vele.:| Nem szoktunk tovább mint 45 percet együtt lenni..Van rá okom félni vagy csak tulzásba viszem?:(

Nődokihoz nem tudok menni, mivel nincs időm a suli miatt és még tini nődokit sem ismerek errefelé


2008. dec. 18. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom mennyi az esélye, hogy kiszakadhat, szerencsére nekem még sose kellett óvszerrel csinálni. Viszont én is arra gondolok mindig, hogy kiszakad, és már csak azért se költök rá...

Szerintem ha ennyire féltek védekezzetek mással.

2008. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha minden szabályt betartasz, ami a használattal kapcsolatos, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy kiszakadjon. Emiatt ne stresszelj, engedd el magad :)
2008. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Nekünk 3x szakadt ki a Durex! Csak a Durex, a Lifestyle, a Masculan nem. Ezek jó minőségűek. De a 3. szakadás és 2 72órás tabi után már nem rizikóztam tovább, mert hetekig stresszeltem. Azóta tabit szedek. Hosszútávú, monogám kapcsolatnál ez a legbiztonságosabb módszer. A Pearl-index is ezt igazolja.
2008. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem használtok mellé Pharmatex vagy Patentex kúpot/ krémet? Igy ha kiszakadna a gumi,a krém még mindig véd.És így nem kell hormont szedni.
2008. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt csak úgy hozzáteszem a tablettapártolóknak( le lehet érte nyugodtan pontozni). A fogamzásgátló tabletta bizonyítottan növeli a mellrák esélyét. (Az orvosira készülök, nem magamtól találtam ki ezt elhihetitek.). Ezért nem szeretném ha a barátnőm tabletát szedne. A kérdésnél maradva nekem 2 év alatt egy sem szakadt ki.
2008. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!