Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól irnak ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól irnak ki fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
és eseményutáni tablettát hány évesnek adnak?
2008. dec. 17. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
14 éves kortól a fogamzásgátlót ha nem tévedek :) esemény utáninak többnek kell lenni talán 16 vagy 18 azt nem tudom pontosan :S
2008. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a lenyeg, hogy legalabb mar vagy 2-3 evente menstrualj.
2008. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha kéne esemény utáni,akkor simán letojnak.Hadd legyen gyerekem.Olyankor nincs mit csinálni?ténylleg nem adnak esemény utánit? :O
2008. dec. 18. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adnak azt is indokolt esetben, de fiatal korban még lehet, hogy csak egy évben egyszer. elég veszélyes lehet. Inkább maradj az óvszernél, ha olyan fiatal vagy.
2008. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
na nehogy mar most te akadj ki, mert majd nem adnak esemenyutanit. Az orvos lesz a hibas, ha terhes leszel. Vedekezz rendesen es akkor nem lesz szukseged ra.
2008. dec. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jólvan na :) én szépen kérdem. nem áll nekem feljebb,csak megdöbbentem na ,komolyan :) de rendkivül köszönöm a válaszokat :)
2008. dec. 18. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!