Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki esett teherbe tini korában?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki esett teherbe tini korában? Hogy történt, mi lett a vége a dolognak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Házibuliban kicsit sokat piáltunk, nagyon kiütöttem magam. Állítólag három pasival is dugtam, terhesség lett. Persze abortusz volt a vége.
2022. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Én háromszor is teherbe estem. Mindhárom esetben abortusz.
2022. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
16 evesen jottem ossze unalomuzes kepp egy sraccal, epp 18at toltottem mikor terhes lettem tőle. Azóta a férjem és 3 gyerkunk lett 😀
2022. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Először 14 évesen lettem terhes, bátyám tartott szülinapja alkalmából házibulit és az egyik haverjával kezdtünk kavarni. 2x feküdtünk le és a következő nem jött meg.

Utána összejöttem 15 évesen egy 28 éves pasival, 10 hónapig voltunk együtt és 3x lettem terhes tőle.

Majd 17 voltam amikor először fesztiválozni voltam, sátrazás meg minden, több pasival kavartam és terhesen jöttem haza.

A szüleimet nem nagyon érdekelte egyik se, vittek mindig abortuszra "nehogy szüljön egy gyereket a nyakunkra" alapon. 18 éves korom után meg el tudtam már magamnak intézni a többit, nem is tud senki róla.

2022. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4,ez jó durva
2022. ápr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!