Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem már semmilyen fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már semmilyen fogamzásgátló nem lesz jó?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Szerettem volna tablettát szedni.. 4 félét próbáltam eddig, mindegyiknél vègig véreztem a szedèse alatt (hónapokig) ezt erős fejfájás, bőrkiütések kísérték.. spirált azt mondta az orvosom nem tehet fel nekem mert nem lenne jó.. az inekció szerinte hasonló hatást eredményezne mint a tabi.. más módszert meg sem emlîtett, maradjunk a guminál. Nekem azzal nem is lenne akkora bajom, de eddig mindegyik férfi panaszkodott rá akivel voltam, hogy hosszútávon ez így nem fog működni, nem kényelmes stb..:(

Nem tudom mitévő legyek, nem szívesen kísérleteznék már 5. 6. Tabival stb..

Nektek mi vált be ezeken kívül?



2022. ápr. 16. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Keress olyan pasit, akit nem zavar a gumma!
2022. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ne tedd mar tonkre magad egy hulye ferfi kedveert se,kerlek.
2022. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez teljesen szervezetfüggő, hogy kinek mi válik be. Nekem a Symicia használ, de az nem azt jelenti, hogy neked is használna. Egyébként vannak ilyen spermaölő kúpok is, akár még azt is használhatjátok, sok helyen hallottam, hogy az is jó. De egyébként vannak olyan normálisabb férfiak is, akiknek nem okoz problémát a gumi felhúzása, keresgélj majd elsősorban azok között.
2022. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A spirál miért ne mehetne? Az csak progreszteront tartalmaz, vagy van hormonmentes is. Nekem hormonmentesem van, mert egyszer esemény utáni tabit kellett bevennem és olyan szarul voltam, hogy azóta nem akarok belepiszkálni a hormonrendszerembe.

Amúgy van még Mini pill, hüvelygyűrű, tapasz, implantátum, de ha érzékeny vagy a hormonokra, akkor én a hormonmentes spirált javaslom. (Na meg egy olyan pasit, aki nem beszél rá az ilyenekre, hanem felhúzza a gumit.)

2022. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a gumival volt a gond, hanem a partnereiddel.
2022. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!