Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ditinell fogamzásgátló hat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditinell fogamzásgátló hat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet, hogy a ciklusom első napján elfelejtettem bevenni a tablettát, majd rögtön másnap bevettem kettőt (ahogy javasolják)

Eltelt másfél hét, és egyik nap 11 órás késéssel vettem be a tablettát. Két nappal ezután elszakadt az óvszer, pont az ovuláció idején.

Kell aggódnom? Mit javasoltok?



2022. ápr. 10. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amit a hormonmentes Janka csinál, nem egy kifogástalanul hatékony technika, nem ajánlom. Nyilván jók a videói, de fogamzásgátló tablettákról elég elrettentően beszél, vállalkozásából adódóan. Ez a naptármódszer, hőmérőzés stb nagyon komoly figyelmet igényel, nem hiszem, hogy neked ideális. És nem is kifejezetten pontos, sok tényező befolyásolhatja.

Röviden:akármikor teherbe eshetsz, ha nem szeded a tabit pontosan. Én is megjártam több orvost, mindegyik undorítóan viselkedett. El kell menni egy igényes magánrendelésre, évente azt a 10-20 ezret rá kell szánni, és minden kérdésre választ fog adni.

2022. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es: Janka viszont mindig elmondja, hogy a kurzusa sokrétű és emiatt draga. Nem a naptárat és hőmérőt pártolja, hanem a nagyon is tudatos test megfigyelést, amit a kérdezőnek én sem ajánlok, mert látom rajta, hogy tudatlan. Szerencsére a tudatlansagon lehet változtatni, nem úgy mint a butaságon.

A lényeg, hogy Janka korrekt dolgokat mond el, szakmailag, orvostanilag teljesen validak. És erre szükség is van jelenleg.

2022. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!