Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell felrakni egy óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell felrakni egy óvszert helyesen?

Figyelt kérdés
Amikor szexnél felakartam rakni és kivettem a tartóból, akkor az a sikos anyag miatt nem tudtam rendesen megfogni mrt hozzamragadt ezért nem is tudtam eldönteni hogy melyik a belseje meg ilyenek és elég kinos volt nekem. Tudtok tanácsokat adni, hogy mivel tudnám könnyebben felrakni az ovszert?

2022. ápr. 9. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hozzádragadt?


Azt hogy?


🙄

2022. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le van írva részletesen a dobozban található használati útmutatón.
2022. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráhúzzam a farkadra? Több fiúnak húztam már fel.
2022. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1, Vegyél egy csomagot gyakorlásnak.


2, A gumi általában egy alufólia tasakban van. Azt óvatosan tépd fel, mert beletéphetsz a gumiba.


3, Álapítsd meg a megfelelő irányt. A végén van egy "ondótartály"-nak nevezett sapka szrű rész. Ha az a győrű belsejéből áll ki, jól van. Ha a külsjéről, akkor kifordult, ujjal tömködd vissza.


(3,5 :állítsd talpra a kapitányt, ha még nem tette meg)


4, Az ondótartályt fogd meg 2 ujjal (hüvelykkel és mutatóujjal csípd össze) (hogy ne legyen benne levegő), másik kézzel meg illeszd a gyűrűt a makkodhoz.


5, Görgesd lefelé a gyűrűt a farkadon, a tövéig. Ha nehezen megy, akkor valszeg a 3. pontot nem teljesítetted jól.


Vigyázz, ne legyen tele levegővel, azaz simuljon végig a farkadra, mert különben könnyen kipukkad!

Ha aktus közben lecsúszik, akkor vegyél fel újat (és legyen is nálad mindíg tartalék!)


Hajrá, jó gyakorlást!

2022. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lyézus gyere le, segíts feltenni a kotont
2022. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!