Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nők miért szendnek fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szendnek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Például a legutóbbi villámkapcsolatomban is csaj elkezde szedni, amikor velem kefélt.


Most ez a kérdés úgy jutott eszembe, hogy volt a másik kérdés a férfi fogamzásgátlóról.


Hát én hülye lennék beszedni, akkor inkább elmondanék a szexről. Ezzel szemben ki tudja hány millió nő szed ma is ilyen vackot.


2022. márc. 26. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Hogy ne legyen gyerek mert nem mindenki húz gumit
2022. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Szeretik ha beléjük élveznek
2022. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Mert biztonságos, lehet gumi nélkül szexelni, kényelmesebb és eddig még nem okozott problémát, ezenkívül nincs annyi vérzésem fogamzásgátló tabletta mellett. Ha nyilván lenne mellékhatása akkor nem szedném tovább.
2022. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Jelentettelek, nőgyűlölő hülyegyerek.
2022. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

De te miért bosszankodsz ezen?:D neked nem mindegy ki szedi? Negatív hatással van ez rád? Szerintem nem.

Nem értem miért kell ilyen magas lóról beszélni.

Én sosem akarok gyereket, szóval nem érdekel a termékenységem mennyire gátolja.

2022. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Már jártak itt a moderátorok, mert az én jelentésem elfogadták, de a kérdés maradt.


Vicces, hogy jelentesz, amikor ebben a kérdésben nincs semmi provokatív.


A saját szokásairól kérdeztem, ami számomra teljességgel elképzelhetetlen. Az, hogy szembesülsz azzal, hogy milyen marhaságot csinálsz, nem engem minősít.

2022. márc. 26. 14:53
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező. Semmilyen fogamzásgátlási módszer nem nyújt 100%-os védelmet. Sem a gumi, sem a tabletta, semmi.

Ha egy nő nem akar teherbe esni, kénytelen valamilyen irányba nézegetni, mert a pasik 95%-a tehernek érzi a gumióvszert. A nőt nem minősíti az, ha a férfi nem hajlandó gumit húzni a répára! Valami igen komoly gáz van a fejedben! Hogyha valaki felelősségteljesen akar nemi életet élni, és ezért tablettát szed, akkor őt pontosan ez minősíti, és nem a partnere felelőtlensége.

2022. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az nem a nőt minősíti, ha a kan nem hajlandó felhúzni a gumióvszert, de az már őt minősíti, ha lefekszik egy ilyen hígagyúval. Sőt, a szolgalelkűségét is mutatja.
2022. márc. 26. 15:06
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
A gondolkodásmódodból látszik, hogy még nem volt párkapcsolatod.
2022. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

14:49


Nem vagyok nőgyűlölő, ez a kérdés a fogamzásgátló tablettákkal szembeni kritika, és próbáltam megérteni, hogy a csajok miért szedik. Amellett érveltek, hogy az milyen jó, meg, hogy a kanok elégedetlenek a gumival.


Ok.


Akkor szedjék csak a nők. Mert szerintük jó. Szerintük belefér. Én nem fogok ilyet szendni, és szerintem a pasik többsége sem. Ez nem gyűlöletbeszéd, ez tény. :))

2022. márc. 26. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!