Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van, aki szűz és csak análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki szűz és csak análisan szexel fogamzásgátlás miatt?

Figyelt kérdés
Lányok, mennyire jó így? Kényelmetlen vagy élvezetes? Aki így csinálja: jó döntésnek tartod már tapasztalattal rendelkezve? Így még szűznek számít az ember akkor?

2022. márc. 24. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Van. Íme én. Nincs bajom ezzel és nagyon élvezem az anális szexet 18L
2022. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
a nők nem élvezik az anált
2022. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kalandvagy1986 ***** válasza:
73%

#2-es,ezeket a hozzászólásokat sosem értem...

Minden nő nevében hogy alkothatsz véleményt? (tartozz bármelyik nemhez is...)


Nekem pl. párom pont élvezi. Természetesen el kell lazuljon hozzá (ez nem ment mindig, akkor nem is volt jó egyikünknek sem, nem is erőltettem). Viszont mostanság hogy újra ráhangolódott 90%-ban van tőle orgazmusa is...

36N, 35F

2022. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

A nőknek nincs ott semmi amitől elélvezhetnek. Az, hogy mondjuk közben simogatva van pl a csikló, az nem az.

Anális szex miatt NINCS orgazmusa a nőknek.

Én nem állítom, hogy senki sem szereti a szex ezen formáját, mert ez nem igaz, pl az egyik legjobb barátnőm is szereti.

Viszont anális szextől biztos hogy nem élveznek el a nők, mert nem tudnak.

2022. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!