Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély a terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhesség elkerülésére, ha a sürgősségi tablettát 20 órán belül bevettem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte maximális. 99%.
2010. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egyébként létrejövő terhességek 86%-át akadályozza meg. Szóval ha egyáltalán teherbe estél volna (amire az esély ovulációkor, teljes bele élvezésnél is "csupán" 20%), akkor is 86%, hogy sikerül megakadályoznia a tabinak.

De egyébként benne van a betegtájékoztatóban, nem ártana néha elolvasni, mielőtt beszedsz vmit.

2010. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kötöszködést várok. kössz. első válaszoló köszönöm!
2010. szept. 13. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Nm. :)
2010. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajod van. Szerintem elég korrekt választ írtam a kérdésedre.
2010. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt, hogy logikusan az első dolgom volt, hogy elolvastam, de a papírra a 72óra volt irva... logikusan gondolom minél előbb beveszem annál nagyobb az esélye a hatákonyságnak. csupán ennyi.
2010. szept. 13. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
"Az esemény utáni tabletta csak akkor hatásos, ha a védekezés nélküli szex után 72 órán belül beveszik. A jelenleg rendelkezésre álló adatok azt mutatják, hogy a tabletta a nemkívánt terhességek 95%-át megakadályozza, ha a védekezés nélküli szexet követően 24 órán belül beveszik, 85%-os lehet az eredmény ha ez az idő 25-48 óra, és 58%-os ha 49-72 óra"
2010. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!