Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik óvszer a legjobb, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik óvszer a legjobb, ami viszonylag kevésbé rontja az élményt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
durex reel feel
2022. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Ááá, A masculan dotted rubbed, az nagyon kicsit rücskös és bordázott. Na azt kell kifordítva feltenni és máris a makkot dörzsölik a kis rücskök.
2022. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
bármelyik extra vékony tudja ezt
2022. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
durex invisible
2022. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nincs olyan ami nem rontja az élményt.
2022. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

5. Bingó. 👍

A helyzet az, hogy minden az agyból indúl ki.

Maga a tudat, hogy gumi van rajtad, ez már eleve rontja a helyzezet.

A másik pedig, amikor a legfelfokozottabb állapotban vagy, és megkell állni, mert fölkell húzni a kabátot.

Csökken a kedv, a libidó, minden.

Mi pontosan ezért döntőttünk úgy, hogy inkább a hátsó bejáratot választjuk, a punciját meg kielégítem orálisan egymás után 3x-4x, és ez így jól működik.

2022. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én rühellem az óvszert, így egyik sem jó érzés, sőőőt lelohasztó, de nagyon. Nem is tudtam soha egy jót dugni gumiban. Pláne ha egy jól elázni képes lánnyal vagyok, na akkor aztán minden (makkon) izgatási érzés megszűnik, de rögtön. És akkor meg annyi. És ez mellesleg a lánynak sem élmény, ezért is mondják sokan, hogy dugástól nem tudnak elmenni. Hár többek között ezért.
2022. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!