Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a spirálról?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a spirálról? Előny-hátrány érdekelne.

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hátrány:


Van h nincs mensi mellette, ez valahol jó, de nekem para főleg a másik hátránya miatt:


Gyakori azért a terhesség mellette


Okozhat gyulladàst ami nem steril, mint amire terveztèk.



Előny:

Nem megy àt a hormon az egész testen

Nem kell figyelni, h ne felejtse el bevenni az ember

Óvszerrel pesszáriummal egyebekkel szórakozni.

Vagy előre tervezni mondjuk a habok, krémek esetèben


Hosszútàvú, ez lehet valakinek épp hátrány.

2022. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem hormonmentes van 1 éve, nincs még negatívum. Sőt, kevésbé görcsölök mensikor.
2022. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem levosert hormonos volt 9 hónapig.

Én balga makacs, majd megszokja a szervezetem.. Ahha. Ja nem.


9 hónapig szenvedtem. Folyamatosan begyulladtam, 7 hónapot végig véreztem, pecsételtem, barnáztam. Folyamatos idegentest érzetem volt.

a végén már 40 fokos lázzal alig tudtam kimászni az ágyból, ellátni a gyereket.. Soha többet.


Nővérem pedig 3x is terhes lett spirál mellett. Neki is lett allergia, mivel fémallergiás lett, csak aranyozottat tudod egy idő után felrakatni. Amellett meg olyan gyulladást kapott, hogy ráment az egyik petefészke.

2022. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!