Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Batroban kenőcs lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Batroban kenőcs lehet hatással a fogamzásgátlómra?

Figyelt kérdés
Bocsi ha kicsit hülyén hangzik a kérdés de ha bekenem az arcomat a Bactroban kenőcssel ami baktérium okozta bőrfertőzésekre való, befolyásolhatj a fogigátlómat? Egyébként azért is mertem megkérdezni,mert antibiotikumot tartalmaz, viszont penicilint nem.Köszi
2008. dec. 15. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Megnéztem a Bactroban alkalmazási előiratát, de nincs semmilyen utalás fogamzásgátlóval való kölcsönhatásra. Úgyhogy elvileg nem befolyásolhatja.
2008. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
A kenőcsöt külsőleg alkalmazzák (vagy te lenyeled???),a fogamzásgátlót pedig blsőleg használják..vagyis lenyelik!Mi köze lenne a kettőnek egymáshoz??Ennyi erővel ne fürödj,me a tusfürdő káros hatással lehet a fog.gátló hatékonyságára ..bár ha a nevét se tudod helyesen leírni a kenőcsnek,amit használsz,akkor nem tom hogy fogamzásgátló közelébe ki engedett...
2008. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves előttem hozzászoló!

Azért tettem fel a kérdést, mert a krém utasításába benne van, hogy antibiot tartalmaz, és akárhogy van de bejut a bőrünkbe inkább megkérdezem, minthogy akármi legyen, de mivel hála az ilyen TÚL OKOS embereknek jó, hogy neked nincs szükség ilyen tanácsokra, gondolom van bizti van orvosi diplomád,de annak ellenére nem értem hogy lehetsz ílyen alpár p.....t!!!Az ilyen inkább ne írjon!!!!

2008. dec. 16. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Akik azt mondják, hogy ekkora hülyeséget még nem hallottak, azoktól azért megkérdezném, hogy ők annyira okosak-e, hogy tudják pl. azt, hogy bizonyos gyógyszerek fényérzékennyé tesznek, vagyis ha napozol mellettük, akkor alaposan leéghetsz, vagy foltok alakulhatnak ki rajtad? Ilyen előfordulhat fogamzásgátló és antibiotikum szedésénél is. Ezen kívül a külsőleges készítményeknek is lehet ún. szisztémás hatásuk, vagyis felszívódva nem csak az alkalmazás helyén hatnak, hanem máshol is a szervezetben.

Nem tudom, miért gondoljátok, hogy a kérdezőnek ilyen dolgokat pontosan tudnia illene?

Ez csak egy-két példa volt, most lehet baromi okosnak érezni magatokat...

2008. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lehet hogy TE tudtad, de millióan vannak, akik még annyit sem tudnak, hogy egyáltalán hogy kell szedni a gyógyszereket, és mire valók, és a betegtájékoztatóba sem kukkantanak bele. Arról meg végképp nincs elképzelésük, hogy milyen kölcsönhatások lehetnek különböző szerek között, de ez a normális, hiszen itt sem jellemzően gyógyszerészeti szakértők tesznek fel kérdéseket. Úgyhogy gratulálok, hogy te ilyen tájékozott vagy, de sajnos, nem ez a jellemző, és úgy gondolom, ez az oldal segítségnyújtásra van, és nem arra, hogy undorító beszólásokkal alázzuk a kérdésfeltevőket.
2008. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!