Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlómra mondta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlómra mondta a doki, hogy a menstruáció 3. napján kezdjem, azt ajánlja, előtte pár nappal irattam. Csak nem váltottam ki közben. Csak azon az egy adott napon kezdhetném el szedni? Vagy bármikor?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem várd ki a következő hónapot
2008. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez is fura, hogy azt mondta, hogy a menstruáció 3. napján kell elkezdened. nekem az 1. napján kellett. bár lehet, hogy gyógyszere válogatja...

Sztem is várd ki a következő hónapot amikor megjön, és akkor csináld úgy ahogy a doki mondta. a fog. gátló nem olyan, mint a többi gyógyszer ami a szedést illeti. azaz nem mindegy melyik nap kezded el szedni.

2008. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a legtobb gyogyszert ellehet kezdeni az elso napon( ez az ajanlott, mert gyorsabban kapsz vedettseget) vagy a 3. 5. napon. Na most, ha ettol kesobb szeretned, akkor inkabb vard ki a kov. honapot, mert ugyse lennel vedett. Amugy ned meg a gyogyszered tajekoztatojat, rajta kell lennie.
2008. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, kiváltattam gyorsan, és bele volt írva, hogy a 2.-5. napon is el lehet kezdeni,csak 7 napig máshogy is kell védekezni.
2008. dec. 25. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!