Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az van ráírva a tabira,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az van ráírva a tabira, hogy jó lenne estefelé bevenni akkor az baj, ha reggel veszem be?

Figyelt kérdés
Azért lenne jobb reggel mert hétvégente így tudnék inni discoba.Nem akarok úgy inni hogy elötte vettem be a tabit!Meg elvileg jobb lenne ha nem is cigiznék.Sokat változtat ha cigizek?
2008. dec. 15. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én ugy tudom nincs hatással rá az alkohol.és amire felkelsz vasárnap,az se reggel lesz.:-)nem?

ha az van ráírva este vedd be!

2008. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Növeled a trombózis kockázatát a dohányzással. Azért jobb estefelé bevenni, mert egyrészt állítólag (bár én nem tapasztaltam) elálmosító hatása van, másrészt talán kevesebb az esélye, hogy hányás vagy hasmenés jöjjön közbe, a reggeli gyomor kicsit más. Valamint egy esti időpontot szerintem könnyebb betartani, mint egy reggelit. Másrészt meg azért vedd komolyabban a dolgot, az életed..
2008. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mind1, mikor veszed be, reggel vagy este. A lényeg csak az, hogy minden nap ugyanakkor. És azért javasolják az esti időpontot, mert lehet, hogy reggel pl. egyik nap 7kor kelsz suli miatt és akkor veszed be, másnap buli után meg felkelsz délután 2kor, és akkor veszed be. (Bár elvileg ha 12 órán belül pótolod akkor nincs gond, de akkor is jobb minden nap ugyanakkor)
2008. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig reggel veszem be, teljesen mindegy melyik napszakban, véd mindig, ha benne vagy a 12 órában!
2008. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!