Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánloto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlotok a Lindinette20 helyett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, h a fogamzásgátlótól nem kívánom a szexet. Olvastam itt, hogy azt ajánlották sokan h menjek el új gyógyszert íratni. Elmentem, de az orvos lekiabálta a fejem, hogy mit gondolok és nem is írt fel másik gyógyszert. Lindinette20-at szedek. Ki tud nekem jó gyógyszert ajánlani helyette?
2010. szept. 9. 23:20
1 2
 1/12 soundcloud ***** válasza:
fiú vagyok, tehát ebben nem tudok segíteni, de szerintem menj másik dokihoz
2010. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy másik orvos.
2010. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Lindinette nekem ettől közti vérzésem volt...Szerintem ne itt kérdezd,hogy ki mit javasol mert nem hiszem,hogy ez most neked segítene.De viszont mondom a megoldást keress másik orvost és vérvétel alapján írass ki gyógyszert magadnak!!!
2010. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a harmadik mondja.
2010. szept. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valóban keress másik orvost! Egyik bnőm is a Lindynette-t lecserélte, mert hízott tőle, a doki szó nélkül írt másikat. Yadine-t írt fel,de csak találomra ugye, lehet ez se lesz jó neki.
2010. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyen paraszt dokihoz többet ne menj. és ha adhatok egy jó tanácsot: ne szakrendelésre menj, mert ott nincs ideje rád az orvosnak, mert rajtad kívül ezer nő ácsingózik a rendelő előtt és igyekeznie kell, ezért jó, ha 5-10 perce van a problémádra. Menj el magánrendelésre, valóban ki kell nyitni a tárcádat, de hidd el nekem, ezerszeresen is megéri, tapasztalat. Korábban én is szakrendelésre jártam, nagyon jó dokim van amúgy, de szinte nulla ideje volt rám ott, és nem az ő hibája, hanem a magyar egészségügyé. Évente egyszer-kétszer ki lehet bírni azt a pár ezer forintot, pláne ha az egészségünkről van szó!

Amúgy én is Lindynettet szedtem, nekem is rossz volt (migrén, hízás) engem a Milligestre állítottak vissza (régebben is ezt szedtem, azzal nem volt semmi extra bajom. Majd az orvos eldönti, mit ír fel neked helyette, csak részletesen mondd el neki a panaszaidat és csak magánrendelésre menj!

2010. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 rozika10 ***** válasza:
Meliane!!!nagyon jó!nekem nem volt közti vérzésem se semmi mellékhatás!
2010. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek, megfogadom a tanácsokat!:)
2010. szept. 10. 13:50
 9/12 anonim ***** válasza:

minden gyógyszer más és más mellékhatásokkal jelentkezik más és más embernél...nekem pl a Lindynette20 foggátló bevált, semmi mellékhatás, semmi problémám nem adódott belőle...

mindenképp menj másik dokihoz, biztos felír másikat...az hogy neked mit mond más nő, hogy neki mi vált be, nem biztos h az neked is be fog válni...hisz mondtam, nekem a lindynette 20 bevált..

22L

2010. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elfogok menni orvoshoz, maszekon. Az egyik barátnőm is elment új gyógyszert irtani, és meg se vizsgálták, hanem csak felírt neki egy másikat. Úgyhogy kénytelen leszek belenyúlni a pénztárcámba.
2010. szept. 10. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!