Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumival szeretkeztünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival szeretkeztünk a párommal. A gumi nem szakadt ki, de mégsem jött meg! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Nem ez volt az első szexuális együttlétünk!
2008. dec. 15. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat idegeskedik az ember, előfordul, hogy kimarad, vagy késik.Nekem is volt egyszer, hogy kimaradt, de nem estem teherbe.Biztos sok oka lehet még ennek, de én csak erről az egyről hallottam.
2008. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindig legrosszabbra gondolni,ebben a hónapban nekem is késett kb 6 napot,de azóta minden rendben.

De ha tényleg meg szeretnéd nyugtatni magad vegyél egy tesztet...

2008. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ahogy olvasgattam mostanság az oldalt, ebben a hónapban mindenkinek késett pár napot. Nekem is többek között asszem 2-3 napot. Szerintem ne aggódj.
2008. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2008. dec. 15. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!