Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer probléma - fityma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer probléma - fityma visszacsúszása másnál is előfordul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan problémával fordulok hozzátok, ami régóta zavar. Az óvszer használata során elméletileg alap dolog, hogy a fitymát hátrahúzzuk és utána helyezzük fel. Velem sajnos az a helyzet, hogy szex közben a fityma "visszacsúszik" a helyére és ezzel ugye ha teljesen nem is, de lejjebb csúszik a gumi és így egy-két centiméter csak úgy lóg az óvszerből, ami később dörzsöl és így nem élvezetes. Próbálkoztam már különböző gumikkal, kisebb mérettel, más formával. Van valaki hasonló helyzetben, tapasztalattal?



2022. jan. 15. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Zavar nagyon?
2022. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen nem létezik
2022. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értelem szerűen ha nem húzom hátra akkor kevésbé élvezem és már szakad el így óvszer, ha meg hátrahúzom és idővel visszacsúszik akkor szex közben dörzsöl, amitől meg a kedvem megy el....
2022. jan. 15. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy nő vagy, vagy nagyon gyerek még és sose volt gumi rajtad.
2022. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak akik nem hiszik: igenis van ilyen!
2022. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is ilyen volt sajnos, akiknek nagyobb a fitymajuk elofordul.

Nekem is olyan hogy teljesen mereven is szabadon mozog a fitymam az egesz makkon, mintha csak lankadtan probalnam....


Nekem az oldotta meg h van egy komoly kapcsolatom azota,(26 evesen jottunk ossze, most leszunk 30 evesek) es tablettat szed a parom igy nem kell gumi.

Ha kene akkor kinlodnek mai napig.

2022. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is visszacsúszik, olyan a fitymám, hogy könnyen csúszkál a makkomon. Mondjuk engem nem zavar, sőt, így picit többet bírom.
2022. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jelenlegi barátnőm se tablettát, se spirált nem szeretne, mert fél a következményektől, mellékhatásoktól, illetve családi háttere miatt is "elítéli". Úgyhogy marad a kínlódás, amíg gyereket nem vállalunk...
2022. jan. 15. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer előfordult, hogy fentmaradt a gumi a barátnőmben. Az előrecsúszás meg általános volt, a hosszú fityma sajnos ilyen. Végül annyira ráuntam, hogy körülmetéltettem magam, és nem bántam meg.
2022. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez sajna ilyen, a gumi végén amúgy is hagyni kell helyet az ejakulátumnak és nem is célszerű ha 100%-ig passzosan mindig feszül/nyúlik mert szakadást tud okozni. Van akit ez zavar, van aki meg észre sem veszi.

Tipp: váltsatok másik márkára, nem mindenkinek ugyanaz a típus jön be.

2022. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!