Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól előfordulhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés
Pár hete együtt voltunk barátommal és az együttlét után két nappal volt egy kis barnázásom, de másnapra el is múlt. Kicsit megijesztett, mivel olvastam, hogy ez a beágyazódás jele is lehet, ugyanakkor szinte lehetetlennek tartom, mivel pontosan szedem a gyógyszert és még óvszert is használunk. A megvonásos vérzésem az megvolt viszont a 7 napos szünetben. Vajon csak a hormonok/gyógyszer szórakázik velem? Másnál volt esetleg ilyen?

2021. máj. 31. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehetett áttöréses vérzés is a gyógyszer miatt. Illetve ha azelőtt nem sokkal volt a megvonásos vérzésed, akkor az is lehet, hogy nem teljesen ürült ki belőled a vér, és az jött most ki - a barna általában megalvadt vér.
2021. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez a fél napos kis barnázás a 7 napos szünet előtt egy héttel volt, én is áttöréses vérzésre gyanakszok inkább.. Még csak 3. hónapja szedem ezt a gyógyszert, lehet még nem szoktam hozzá 100%-ra
2021. máj. 31. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!