Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma teszteltem negatívat 25-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma teszteltem negatívat 25- ös érzékenységű teszttel. Amíg megjelent a tesztcsík és száradt a felület, a második vonal helyét láttam nagyon halványan világosan. Ez eltűnt azóta. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy negyven kiló vagyok 161 centivel, alultáplált. Egy hónapja szexeltem a menstruációm alatt (a harmadik napján) megszakítva. Ellenőriztem és nem került belém sperma. Utána még három napig menstruáltam is. Ez volt a második negatív tesztem, két napja késik. A mellem fáj oldalt de nincs megduzzadva. Mit jelentett az a színtelen halvány csík ami végül eltűnt? 23/l
2022. jan. 15. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy ott van a teszt pozitív csíkja. Ennyi. Ha nem maradt ott, akkor negatív a teszt.
2022. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De miért jelent meg egyáltalán, nem tudta eldönteni hogy pozi vagy nega? Szétszedtem és bemélyedése sincs ott, meg azt írja hogy tíz perc múlva már nem leolvasható az eredmény, rettegek
2022. jan. 15. 13:56
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Azt, hogy nem került beléd sperma, sosem fogod tudni biztosra, ha csak egy kis csepp ment oda, arra sosem jössz rá. A megszakítást úgy kell végezni, hogy előtte jóval kivenni, és máshogy befejezni, ne pedig utolsó pillanatban rántsa ki a pasi. Ha valakiben nem bízol meg ennyire, felejtsd ezt el.

Ezen kívül, ha tényleg nem került beléd, vagy nincs extrán rövid ciklusod, azaz valahol a 12. nap körül, vagy azután van peteérésed, akkor nincs mitől félned. Két napot késhet mástól is. Ha még mindig nem jön meg, két nap múlva újabb teszt. Többet nem tehetsz, mint vársz.

2022. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..


Ez a menzeszes szex mindig komoly dilemma....

2022. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha lenne kép, jobban tudnánk tanácsot adni
2022. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát már szétszedtem sajnos, ilyen belemártós papírcsík volt, x epil vagy mi a szösz. De mindenkinek köszönöm aki írt/írni fog.
2022. jan. 15. 22:01
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Bocs, de nagyító van a szemedben hogy ellenőrizni tudtad az előváladékból egyetlen spermiumsejt sem "szökött meg"? Ha megszakításost alkalmaztatok akkor biztos hogy került beléd életképes spermiumsejt - már csak az a kérdés, hogy ez elég-e vagy kell a teljes "mennyiség" a teherbe eséshez.

Halovány csík = nincs csík, a vizelet nedvességtartalma miatt látsz egy nagyon-nagyon halovány rózsaszín csíkot, ezért felesleges szétszedned a tesztet. Akkor pozitív a teszt ha a megszáradás után is jól láthatóan elszíneződött a reagens.

A melled ezer okból fájhat, a ciklus meg sosem állandó +/- pár nap szinte teljesen természetes, az ember nem egy robot hanem biológiai élőlény.

2022. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az van hogy még mindig nem jött meg, tegnap is teszteltem tizessel negatívat meg ma huszonötössel szintén negatívat, de itt is amíg nedvesedett be a tesztfelület, megjelent a csíkocska, aztán ahogy megszáradt, nyoma sem maradt. Viszont a teszten meg azt olvastam hogy 40 másodpercen belül kimutatható a pozitív eredmény, de várjam meg a teljes öt percet a bizti eredményért. Öt perc múlva nem volt csík. De akkor minek írja a 40 másodpercet? Most akkor ez pozitív vagy negatív? Öt perc vagy negyven mp? Megőrülök
2022. jan. 18. 10:09
 9/14 anonim ***** válasza:

A használatiban benne szokott lenni, hogy mikortól és meddig olvasható le az eredmény. Határidőn túl is mutathat hamisat, tehát se az előtte olvasható, se az utána lévőt ne nézegesd, az csak arra jó, hogy összezavard magad.

Ha jól számolom, már jó egy hete késik. Én a helyedben kérnék időpontot orvoshoz, egy vizsgálat amúgy sem árt. Akkor legalább nem kell itt izgulnod.

Egyébként ha nagyon rágörcsölsz, azt is okozhatja, hogy nem jön meg. Én néha már csak azért is tesztelek, ha késik két napot, hogy megnyugodjak a negatív teszt láttán, és meg is jön még aznap. De volt egy barátnőm, akinek több, mint 1 hónapot késett. Már az elején elkönyvelte, hogy biztos terhes, egy hónap után mondta el nekem, hogy elkérje az orvosom elérhetőségét, mert tuti terhes, menne kivizsgálásra. Én mondtam neki, hogy inkább csináljunk egy tesztet előtte. Az negatív lett. Aznap este megjött neki. Szóval kicsit kevesebb para. Elvileg eddig minden teszted negatív, kérsz időpontot dokihoz, és megerősíti ő is.

2022. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem, hogy mivel már vagy egy hónapja volt az együttlét, ha akkor teherbe esel, mostanra már olyan bomba erős két csíknak kéne ott virítania, hogy a vak is látja.
2022. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!