Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnek fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek fogamzasgatlo tablettat szedni de melyik lenne a megfelelo?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok,es nem szeretnek mar ovszerrel vedekezni inkabb szednenk tablettat.....patikaba csak receptre adjak ezeket,nem? mennyivel jobb a tabletta hasznalata es miben jobb? biztonsagosabb.Tudom,hogy egyik fogamzasgatlo modszer sem nyujt 100%-os vedelmet de megis,biztonsagoisabb mint az ovszer? koszi a valaszokat elore is....leertekeleseket nem kerek a korom miatt!!!! (Orvoshoz menjek el es milyen tabletta hasznalata javasolt mellekhatasok stb.)
2008. dec. 14. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
MILYEN!!! szigorúan ly-os. Amúgy az orvos fogja vérvétel és esetleg uh alapján eldönteni, hogy melyik a megfelelő. Tablettát szerintem csak akkor éri meg szedni, ha már rendszeres nemi életed van, és tartós hosszú párkapcsolatban élsz. Feleslegesen kár összezavarni, a még amúgyis kialakulatlan hormonháztartásodat. AMúgy jól selyted, csak receptre adják ki, és természetesen biztonságosabb mint az óvszer.
2008. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

első kérdés: igen, receptre adják, előtte muszáj elmenni nőgyógyászhoz, ne parázz, nem fog megenni

második kérdés: abban jobb, h én pl nem óczkodom a gumitól, de így spontánabb a szex... nekem pl... nem kell az h : jó akkor most szex, hozd a gumit, bontsd ki... jó kibontom én... rendben, ezzel sincs gond, de meg vagyok nélküle :) mindenkinél más.

harmadik : elvileg biztonságosabb, mint az óvszer, ha rendesen van szedve, és a számodra megfelelőt megtalálta neked a dokid, ami több ideig is tarthat, Vele kell megbeszélni

sajnállak.. nem leértékellek... DE DOKIHOZ MINDENKÉPP EL KELL MENNI :) ha ezt nem érted meg, akkor sajnos nem lehet ezt megoldani


minden jót :)

2008. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is 15 éves vagyok, most írattam tabit.

Muszáj előtte elmenned nőgyógyászhoz, és csak ő írhatja fel. Ha normális az orvos és figyel rád tényleg, akkor elküld vérvételre, és vizelet vizsgálatra. Aztán eldönti melyik neked a legmegfelelőbb. Ha normálisan használod, nagyon kicsi rá az esélyed, hogy teherbe ess. Nálam mellékhatás csak fejfájás volt az első 1 hétben, és menses után még pár napig pecsételő vérzés. De ezeket az orvos mind elmondja, és a betegtájékoztatóban is benne van.

(Nekem Lindynette20-at írt fel, de nem biztos, hogy neked is ez a legjobb, majd az orvos eldönti)

2008. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló, ha már a helyesításnál tartunk, a sejted szigorúan J :)
2008. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha már a helyesírásnál tarunk.... Te írsz itt helyesítást...
2008. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

istenem nem a helyesírásról van szó jahjj :D:D emberek :D:D oktatjátok egymást :D

Megfelelő tabit a doki fogja eldönteni aki majd elküld vérvételre és megállapít mindent és elmond mindent. Majd az első napon( amikor megjön) elkezded szedni és minden oké lesz

2008. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok abba a civakodást. milyen ly, a sejted meg j. Ennyi. Kérdezőnek: Csak orvos írhatja fel a gyógyszert. Anélkül nem fog menni
2008. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!