Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném ha belém élvezne,de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha belém élvezne,de nem akarok terhes lenni. Tippek?

Figyelt kérdés

Az első barátommal 4 éve vagyunk együtt.Általában megszakításos módszerrel védekezünk,vagy óvszerrel. Kiszeretnénk próbálni milyen,ha belém élvez. Fogamzásgátlót nem szivesen szednék.

Peteérés után “biztonságosabb”?


2022. jan. 4. 15:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%
#3-4 hát nem tudom mi így védekezünk 15 éve. Persze egy gyerek már van,nem,nem véletlen hanem szerettük volna. Akkor 15 éve ku...va szerencsések vagyunk ugyan már. Nem reklám est nem buzdítok senkire sem rá de lehetséges igenis. Nem mellesleg a legtöbb véletlenke a kiszakadt gumiból jelentkezik 🤣😉🤷
2022. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
hormonmentes spirál
2022. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
25%
Semmi gond, utána abortusz. Remélem megéri.
2022. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
45%
Szimptotermális módszerrel a ciklus során átlag 8 nap szabad, ha biztosra mész. Gyakorlottaknak 15 vagy több nap is lehet. A legtermészetesebb az ajánlott módszerek közül, de rengeteg felkészülést igényel. Tehát közel sem naptármódszerről van szó.
2022. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%

Semmi exta a beleélvezés, emiatt nem éri meg kockáztatni. Ha komolyan akarjátok, akkor fogamzásgátló.

De ha már mindenképp hazárdíroztok, akkor spermicid kúp plusz pesszárium, vagy esetleg női óvszer.

2022. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
27%
Menj el egy orvoshoz írass fel eseményt utáni tablettát vagy használj pharmatex hüvelykúpot (esemény előtt 30perccel felhelyezed magadba, rá van írva a tájékoztatóra a használata)
2022. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
71%
A pharmatexet onmagaban en nem ajanlanam. Viszont ha pontos a menstruaciod akkor azelotti heten mikor megjon + pharmatex mar tuti biztonsag. ;)
2022. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
42%

Ja és igen petteérés után biztonságosabb de ehhez tényleg megfelelően kell értelmezned a tested jeleit. A menstruáció és a peteérés között általában 11-14 nap telik el. Az ovulációt észreveheted pl úgy, hogy a szokásosnál nedvesebb a hüvelyed esetleg tojásfehérje szerű “folyásod” van. Én általában ezt észre szoktam venni és érezni is szoktam az alhasamban valamicske fájdalmat. Szóval ha ezeket érzed akkor megvolt az ovulációs még 11-14 nap a következő mensi. Ilyenkor mehet nyugodtan a pharmatex, máskor nem ajánlom, hogy azzal védekezzetek mert elég alacsony biztonságot nyújt

(Előző voltam)

2022. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
34%
20 eve mazlim van a megszakitassal? Pedig lottozok is… na mindegy. Csak oda kell figyeni. Csinaljatok popsiba akkor jobban beled elvezhet.
2022. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!