Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg az első szemtől véd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az első szemtől véd a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Ma veszem majd be a harmadik szemet és holnap találkozom a párommal és szeretnénk már együtt lenni. A doki és a betegtájékoztató szerint ha a ciklus első napján kezdem szedni már azonnal véd, de annyi mindent olvastam már itt, hogy 1-2 hét meg egy hónap. Szerintetek merjek holnap együtt lenni a párommal gumi nélkül?

2022. jan. 4. 09:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10 akkor döntsd el hogy a biztosra mész és vársz még két hetet, vagy kockáztatsz.
2022. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Erről beszélek

Az egyikőtök leharapja a fejem, hogy persze hogy véd milyen hülye vagyok

A másikótok meg lehülyéz, hogy várjak két hetet

Akinek tapasztalata van légyszi az írjon

2022. jan. 4. 14:28
 13/21 anonim ***** válasza:
25%

9-es:

Ne kötekedj már feleslegesen, pláne ha lóf&szt se tudsz.

Sokaknál tök egyértelmű melyik az első nap. Ha pedig pecsétlődés van, akkor azon a napon kell elkezdeni ORVOSOK szerint, függetlenül attól, hogy valójában az még nem első nap.


A megkérdőjelezésedet meg még ennyire se értem... a modern fogalmzásgátlók 99% azt írja, hogy első napon bevéve egyből védett az illető.

2022. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Csak sok helyen olvastam, hogy doki javasolta hogy várjanak egy hónapot

Ezért nem is értettem

Vagy kamuznak vagy ilyen hülye az orvos

Akkor lehetek nyugodt?

2022. jan. 4. 14:32
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

#14 olyasmi is van a betegtájékoztatóban "hogy ha a kezelőorvosa másképpen nem rendeli" nem? Nem azért mondta az orvosod mert szponzorálnák a óvszergyártók. Azzal biztos hogy nem ártasz ha még egy hónapig kieg. védekezést alkalmaztok.

Egyébként meg akarod ölni a pillanat varázsát azzal, hogy ezen parázol? Mert most pontosan ezt teszed. Erre az egy hónapra még csak kibírjátok gumival gondolom, utána meg mehet a hadd el hadd.

Szerintem sem én, sem mások, sem az általános betegtájékoztató nem okosabb a kezelőorvosodnál aki ismer, látta a laborleleteidet.

2022. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Minek hasznaljak gumit ha ugyis kiszakad XD

Nem veletlen irattam tabit

2022. jan. 4. 14:53
 17/21 anonim ***** válasza:
29%
#16 pfffff... tudod mit, akkor dugjatok gumi nélkül, úgyis eldöntötted mit fogsz csinálni, ahhoz vártál megerősítést, felesleges volt kérdést kiírnod.
2022. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Soha többet nem teszek itt fel kérdést :D

Valahogy nem érzem a segítő szándékot

2022. jan. 4. 15:13
 19/21 A kérdező kommentje:
Vajon az itt valaszolok kozul hanyan szednek fogamzasgatlot? 😌
2022. jan. 4. 15:23
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Csak sok helyen olvastam, hogy doki javasolta hogy várjanak egy hónapot"


Azért, mert nehezebb lenne megértenie egy stresszben ülő páciensnek, hogyha elkezdi magyarázni, hogy "ha második nap veszed be, akkor ciklusod 8. napjától vagy védett, ha harmadik nap veszed be, akkor a ciklusod 9. napjától vagy védett, ha negyedik.... ha ötödik... a hatodiktól nem szabad elkezdeni".

2022. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!