Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, új kapcsolatnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, új kapcsolatnál mennyi idő után engedtétek gumi nélkül?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a jelenlegi barátommal (ő a 2. egyébként akivel szex is van). Eddig is szedtem fogamzáságátlót, de Ő is meg én is úgy gondoltuk, hogy az elején inkább használjunk gumit.

Ti mennyi ideig vártatok amíg engedtétek gumi nélkül a srácnak?


2021. dec. 29. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Rogton elso alkalommal.
2021. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak a gyerekáldástól tartasz, akkor akár azonnal engedheted; a fogamzásgátló tabletták megbízhatóak. Viszont a nemibetegség nem móka, mielőtt gumi nélkül csináljátok menjetek el együtt szűrésre. Az jó, hogy már egy hónapja együtt vagytok, mert sok betegséget csak 3-4 hét után lehet kimutatni. Amikor aztán ott van a papír, hogy egészségesek vagytok, nincs már mi visszatartson
2021. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
3 hónap.
2021. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
2-3 hónap.
2021. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
mert ha 2 honapig varsz akkor szerinted a nemibetegseg aztmondja hogy megszunik letezni mert csak 2 honap utan csinaljatok gumival? ha 5 evig varsz, de nemibeteg valamelyikotok, akkoris megfogjatok fertozni egymast
2021. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
én sose gumiztam, ha volt más N
2021. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Az a helyzet, hogy a gumi se ment meg minden betegségtől...
2021. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
3 hónap
2021. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!