Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel kapcsolatban kérhete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel kapcsolatban kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

Szóval egy szűz lány vagyok, és holnap felmegyek az egyik nagyon jó barátomhoz. Beszéltünk korábban róla, hogy ő is velem tudná elképzelni az elsőt, és én is bízom benne eléggé, kívánom, és szeretem is őt.

Szeretném meglepni egy szex-szel, és ehhez venni óvszert.

Az egyik kérdésem az lenne, hogy ez méretre van tervezve? Átlagos nagyságú a pénisze.

A másik pedig, hogy hogyan kell felhelyezni? Még kisebb koromban láttam erről egy oktató videót, de szeretnék tapasztalatot olvasni.



2021. aug. 15. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak különböző méretek vastagság alapján. A drogériákban kaphatóak közül a többség hasonló méretű. Ha valamelyik végletre van szükség azt többnyire szex shopból lehet beszerezni.

Annyiban kérdéses lehet az óvszer választás, hogy azért a többségnek van egy preferált márka/típus ami kényelmesebb. Viszont a nagy márkák sima változataival nem hiszem hogy mellélőnél.


Felhelyezés igazából nem bonyolult. A végét össze kell csípni hogy ne maradjon levegő és úgy kell legörgetni a péniszen. Elsőre azért szerintem jobb ha ezt a fiúra bízod.


Ha esetleg lenne még kérdéses privátban szívesen válaszolok

2021. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyooon szépen köszönöm! :)
2021. aug. 15. 18:25
 3/6 1Léna ***** válasza:
64%

Azt sem árt tudni, hogy nics 100%-os védekezés.

Óvatos vagy, ez jó.

Tetszik, hogy örömöt akarsz vele szerezni.

Képes vagy már kezelni nem várt következményeket is?

Vagytok olyan erős kapcsolatban, hogy együtt hordozzatok felelőséget?

2021. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Te válaszodat is. Nagyon sokat gondolkodtam ezen, és elég érettnek érzem magam. Bízom ebben a fiúban, és szeretjük egymást. Biztos vagyok benne, hogyha baj lenne, ott volna mellettem.

Tudom, hogy a szex óriási felelősséggel jár.

Örülök, hogy leírtad ezeket a dolgokat, mert ha nem pont nekem, de esetleg másnak még hasznos lehet.

2021. aug. 16. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Remélem ezért nem fogsz kellene egy pasinak sem normális kapcsolatra...
2021. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy időt szántál ennek a haszontalan válasznak

a megírásához! Valami érdembeli dolgot hozzá tudsz fűzni?

2021. aug. 17. 20:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!