Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dododen kérdése:

Mekkora az esélye, hogy teherbe estem? Segítségre, tanácsra van szükségem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal december 17-én voltunk együtt. Mindketten szüzek voltunk, gondoltuk kiprobajuk a behatolást. 5-6 "pumpálás" sikerült, mivel stresszes állapotba került, ezért megszunt az erekciója, igy nem folytattuk tovább, nem történt ejakuláció. Szerintem a stresszes állapot miatt elovaladek sem volt, de ezt nem tudhatom. Óvszert nem használtunk,viszont Jangee fogamzásgátló tablettát szedek, de december 21-én, amikor az utolsó szemet (tehát pont a 21.et) kellett volna bevennem, elfelejtettem bevenni, és 19 órás késéssel vettem be 22-én, most pedig ugye már a tablettamentes héten vagyok. Az a kérdésem, hogy így mekkora eséllyel eshettem teherbe? Lehetséges-e, hogy (amennyiben volt elovaladek) egy sperma életkepes maradt 21-ig es megtermekenyultem? Nagyon izgulok miatta. Valamint ha ma ovszerrel védekezve együtt vagyunk, abból lehet baj? Bocsánat, ha bután fogalmazok, de még meglehetősen tapasztalatlan vagyok es probalok mindenre figyelni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. dec. 25. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én kizártnak tartom, de 0,00001% esély mindig van… nem kell aggodni szerintem
2021. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Remélem hogy az vagy.
2021. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Az 1-es jól írja, felesleges aggódnod.
2021. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy? Ha fogamzásgátlót tudsz szedni akkor olvasni is tudsz, és a betegtájékoztatóban leírnak mindent.
2021. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
kizárt, hogy terhes legyél.
2021. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kizártnak tartom én is, de ha megjön már biztos lehetsz benne. Ha késne (mert ezen fogsz esetlegesen kattogni, és rágörcsölsz) hónap vége felé tesztelj egyet, az már biztos lesz, te is megnyugszol majd.
2021. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell agódnod.
2021. dec. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
na, mi történt?
2022. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!