Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kis segítségre/tanácsra...

Egy kis segítségre/tanácsra lenne szükségem. Sosem jártam még így. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Arról van szó, h egy pár hete megfigyeltem, h megszűnt a reggeli merevedésem, meg amikor olyan dolgokat nézek, olyan dolgokra gondolok, amik eddig merevedést okoztak, akkor sem jelentkezik. Csak és kizárólag fizikai ingerlésre,bár akkor sem olyan kemény, mintha partnerrel csináljuk és hamarabb is lankad le. Azóta volt már nálam a partnerem, a szex az rendesen működött. Nem tudom ez mitől lehet, fizikai okai lehetnek, vagy lelki eredetű? Mert így még sosem jártam. Alapjában véve nem baj az, h látok olyan dolgot ami izgat, és nincs tőle spontán merevedésem, meg azt sem sajnálom, h reggel nem álló cerkával ébredek, de azért egy picit aggódom, mert azt nem szeretném, h rosszabb legyen, vagy nem akarok addig eljutni, h ne adj isten a szex ne jöjjön össze.

Valaki járt már hasonló képben? Tanácsos lenne orvost felkeresnem, vagy van valami házi praktika (Pl olyan étrend, életmód), amivel ezen változtatni lehet? Nem tudom, elég tanácstalan vagyok a dologban.


2016. máj. 30. 10:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam még, h esetleg attól lehet e a dolog, h a partnerem egyszerűen annyira izgató, és fantasztikus vele a szex, h ezek után azok az ingerek amik eddig értek, és kiáltottak spontán merevedést, már nem hozzák meg a kívánt hatást?! Nem tudom de picit zavar a dolog, de csak és kizárólag azért, h nehogy véletlenül rosszabb legyen.
2016. máj. 30. 10:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is a reggelei merevedés ,hogy annak lenni kell ,nincs kőbe vésve !!

Okai van ennek miért lehet,vagy miért nincs ,de nem is 1 talán .

Semmi rendellenes nálad nincsen e dologban .

Ne hogy ez járjon az eszedben szex közben,és lanyhuljon a merevedésed .

2016. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!