Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » M Legextremebb masztis sztorik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M Legextremebb masztis sztorik?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 11:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést rossz kategóriara nyomtam
2021. dec. 19. 11:57
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
El van nézve
2021. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Berlinben voltam, egyes nyarakon végigcsöveztem Európát. Szociális munkát végeztem, majd utána utazás, kicsit megismerni az adott országot. Nem volt szállásom, drágának találtam a hostelt így bandukoltam a az éjszakában. A Charlottenburg-i kastélynál kötöttem ki, a park északi felén, közel az S-Bahn megállóhoz, átmentem a vasúti hídon, majd balra le kicsit be a parkba,ott kerestem egy eldugott helyen lévő padot. Nagyon fáradt voltam, de féltettem a cuccaim, ki tudja hajnalban ki jár arra, lévén nem ismertem a helyi viszonyokat. Hiába teszem a táskám a fejem alá azért inkább ne találkozzak emberrel míg aludni próbálok. Aki éjszakázott már tudja, hogy mennyire be tud tompulni az ember mikor fáradt, szerettem volna aludni, de ugyanakkor meg nem mertem. Gondoltam valahogy felébresztem akkor magam és az élvezés volt akkor ott úgymond a kézenfekvő. Elővettem, elkezdtem verni. Miután elélveztem, tisztul ki valamennyire az agyam, mintha ittam volna egy jó olasz espressot és látom hogy a patak túl partján van egy gyalog út, ahol egy férfi sétáltatja hajnalban a kutyáját, én meg éppen törölgetem a brét a zsepivel. Szerintem ő is meglepődött, de gyorsan elhúzott onnan, majd kicsivel utána én is, mert ez akárhogy is, de így ilyen formában közszemerem sértés és ki tudja, hogy most jönnek-e a zsaruk vagy sem.
2021. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A perineum részt izgatva élveztem el:D
2021. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
unalmamban ujjaztam magam héven :D
2021. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pécsre lefelé autóban vezetés közben vertem és elélveztem :-)

Jó volt.

2021. dec. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Liftben le - és felfelé menet. Foglaltam a liftet míg el nem sűlt a farkam, aztán a harmadikon szálltam ki mert már nagyon várták a földszinten a liftet és nem akartam, hogy lássanak xd. Persze a ge cit zsebkendőbe lőttem 😜😝
2021. dec. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!