Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell be vennem az elsot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell be vennem az elsot?

Figyelt kérdés
Ha nekem csutortoki napon jon meg akkor mikor kell elkezdenem ujbol az uj levelet? Mert most szerintem el csesztem mert csutin jott meg es hetfon kezdtem szedni de nincs meg a 8 nap
2021. dec. 16. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden egész pontosan le van írva a betegtájékoztatóban.
2021. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találom🙃 Szlovákiai vagyok és neten olyan nevűt találtam csak hogy Stodette de az enyém meg gestodette patikában pedig1 levelet adtak nem adnak hozzá dobozt szóval nincs betegtájékoztatóm
2021. dec. 16. 23:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz akkor a 8.napon kell elkezdenem😲 Akkor most nagy bajt csinaltam hogy az 5.napon elkezdtem szedni? Hogy tudom vissza allitani a rendes kerekvagasba?
2021. dec. 16. 23:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Most nagyon meg ijedtem
2021. dec. 16. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 semmi gond nincs, szedd amúgy is végig az első levelet és a megvonásos alatt már "mehet" a téma kieg. védekezés nélkül. Annyi történik hogy kicsit korábban jön meg mint amit a normál biológiai órád diktált volna.

Betegtájékoztatót meg igenis szerezz be! Minden készítménynek van fent elég részletes a neten. Szükséged lesz rá mert az alkalmazás során egy csomó egyéb kérdés fel fog merülni (mi van ha kihagyod, mik lehetnek mellékhatások amire figyelj, hogy kell előrébb hozni a ciklust stb.).

2021. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Akkor most egy darabig hasznaljunk ovszert is? Lehet akkor hogy ez miatt van hanyingerem es szedulok? Mert amiota el kezdtem hetfon azota hanyingerem van sot hanytam is 1x meg fejem faj-szedulok… A legkozelebbi szunetben ha meg tartom azt a 7 napos szunetet nem fog nagyon felborulni megint?
2021. dec. 17. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!