Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt az ovszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt az ovszer, lehet barmi baj?

Figyelt kérdés
Szeretkeztunk, mikor a baratom erezte, hogy valami nem oke, nem csinalta tovabb, hanem egybol kihuzta es latta, hogy nincs meg az ovszer. Sikerult kivenni, a baratom nem ment el, tudom, felelotlenul es idetlenul hangzik a sztori, sosem tortent meg velem ilyen, remegnek a labaim meg a kezeim is. A baratom azt mondta, hogy elofordul es nem csinaltuk hosszabb ideig ugy, egybol reagalt, mikor erezte, hogy nem okes. Lehet ebbol barmi bajom? Olvastam errol itt kerdeseket, nem akarok esemenyutanit venni, es bevenni, bar ha nagyon muszaj, akkor de. Valaki tapasztalat?

2021. dec. 5. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előváléktól lehet de kicsi az esély,de mivel az óvszer belsejében spermicid adalék van az valószínüleg kifejtette a hatását.
2021. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gond szerintem. Időben észrevettétek. Sokkal nagyobb lenne a gáz ha ejakuláció után történik.

Nyugodj meg!

2021. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, en is az elovaladekra gondoltam, mert nem ment el a baratom, csak annyira megijedtem, hogy elfelejtettem leirni a kerdesnek ezt a reszet, hogy az elovaladek jar a fejembe
2021. dec. 5. 23:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Es elnezest az idetlen kerdesert, nem azt mondom, hogy azt hittem, ilyen csak a filmekben van, de nem is gondoltam ra soha, hogy megtortenhet velem.
2021. dec. 5. 23:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen, s ha nem ment el a párod benned akkor 99.999% hogy nem lesz baj nyugi. A normál óvszerek spermicidesek, egy teljes "dózisú" ejakulátum semlegesítéséhez kevés, de az ilyen balesetre elég.
2021. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hanyadik napon volt ez a ciklusodban és milyen hosszú a ciklusod általában?
2021. dec. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
🤦‍♀️
2021. dec. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
teherbe biztos nem esel. ezért is szar az óvszer,mert ez gyakori baleset vele, legtöbbször ejakuláció után marad benn, vagy akkor szakad ki amikor már tele van ondóval. sok más fogamzásgátló modszer van még, nézz utána neten,kb mind jobb az óvszernél. tudod mi a ciki, amikor félrekur a nő, aztán a felszarvazott pasijával előjáték közben, huzza ki a pasija az óvszert a nő vaginájából, ami ott felejtödött elöző pasival , akivel elöző nap félre kurt. ilyen történetek is megesnek. óvszer csak nemi betegségek megelőzésében amiben előnyösebb mint többi fogamzásgátlás
2021. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!