Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha a barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom nem élvezi a szexet?

Figyelt kérdés
Eddig megszakításos módszert alkalmaztunk védekezésként, de rájöttünk, hogy ez nagyon veszélyes és így egyikünk se tud teljesen felszabadulni az állandó para miatt. Felvetette a fogamzásgátló ötletét, de én nem szeretném szedni, szóval most gumit használunk, de látom rajta hogy kb egyáltalán nem élvezi már így annyira az együttlétet. Ha kérdezem akkor letagadja vagy azt mondja hogy neki az a lényeg, hogy én élvezzem vele ne foglalkozzak és nem kell szednem semmilyen tablettát meg fontosabb az egèszségem. Viszont én nagyon félek hogy így egy idő után már nem is fog kívánni vagy nem lesz kedve, mert olyan rossz neki és elgondolkoztam, hogy mégis szedjem-e a tablettát, annak ellenére, hogy a barátom már teljesen ellene van. Az a baj hogy neki az én boldogságom nekem meg az övé a legfontosabb.:/

2021. nov. 21. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Ha tényleg fontos a boldogsága, akkor csináljátok popsiba! Úgy biztosan nem leszel terhes.
2021. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak óvszer és fogamzáságtló gyógyszer létezik.
2021. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne élvezné, feltételezed, hogy hazudik?
2021. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Így járt... nálunk exem hisztizett a gumin, bocs, hogy trombózisveszély miatt nem szedhetek gyógyszert.


Érdekes, a párom simán elélvez gumiban is, mert nem egy hisztis majom.

2021. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!