Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek van igaza?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Nem akarok (és nem is fogok) gumit húzni mert fáj. Nem akar fogamzásgátlót szedni mert fél hogy elhízik. Melyik érv üti a másikat? Egy félelem vagy a konkrét fájdalom?

2021. nov. 21. 02:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

vegyél megfelelő méretű gumit oszt kész

a fogamzásgátló leállítja az egész peteérést, nagyon egészségtelen

2021. nov. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad már valaha egy fogamzásgátlónak is a betegtájékoztatóját?

Rengeteg mellékhatása lehet. Van, amiről nem is derül.ki rögtön hogy amiatt van. Fogékonyabb lesz a fertőzésekre, fejfájás, libidócsökkenés, állandó felfázás.

A vérrögökről, tüdőembóliáról nem is beszélve.


Téged is megértelek.

Viszont a hozzáálásotok gyerekes. Keressetek más módot a védekezésre.:

pharmatex, méhszájsapka, pesszárium.....

Mindketten olvassátok.át ezeknek a használatát, előnyeit, hátrányait. Azt is beszéljétek meg, mi van ha becsúszik egy baba?

Ha nem sikerül megoldani, szakítsatok. Teljesen mindegy hogy férfi, vagy nő az illető, a védekezés nem egy ember feladata!

2021. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
mindennek az alapja a kompromisszum.. de esetleg próbáljátok ki mindkettő dolgot.. engedjen az egyikőtök de mégjobb ha kicsit mindketten :)
2021. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Mesélek nektek hogy tonkrecseszte a szervezetének a fogamzásgátló. 4 évig szedtem, azalatt semmi problémám nem volt, minden tökéletes volt. Aztán szétmentunk a párommal, és abbahagytam a gyógyszer szedését... Fél év múlva, amikor kiürült a szervezetem: nehéz, és fájdalmas menstruáció. Nehezen múló pattanások az arcon, mellkason, háton ( holott mindig gyönyörű bőröm volt. Hibátlan) hajhullas, és még egyéb hormonális problémák...

Ha te egy rohadt gumit nem vagy hajlandó húzni, és inkább kitenném a barátnőd ugyanennek, akkor egy önző diszno vagy, és inkább sehova ne dugd be a farkad...

Minden jót...

2021. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14-es 12-es vagyok

Részvétem!


Egyébként ezt több helyre is ki kéne írni szerintem. Nagyobb hangot adni neki. Sokan nem tudják mivelnis járhat a fog.gátló szedése. Csak azokat a nőket hallják meg akik azt mondják, nekik semmi bajuk nincs tőle. Közben meg sokan vannak, akik nem is tudják hogy 1-2 problémájuk attól van.

Annyira dühít, mikor némelyik férfi flegmán odaveti, hogy szedj bogyót. Ma már biztonságos. Jó az.

2021. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Gumi: kevésbé jó érzés neked


Tabletta: maradandó testi károsodás a barátnődnek.


Ha ezek után neked kérdés, hogy melyiket válaszd, akkor szerintem nem vagy érett egy komoly kapcsolatra

2021. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fogamzásgátlók közül az óvszer a legbiztonságosabb, mindkét félnek! megkérik az árát rendesen az biztos..de a gyógyszer veszélyes. Felborítja a szervezet homeosztázisát. Neked lenne jobb alkalmazkodnod..csak keress egy jobb gumit amibe beleférsz ;)
2021. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!