Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Foggátlòt bevegyem most vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foggátlòt bevegyem most vagy várjak holnapig?

Figyelt kérdés
Kiìrattam fogamzásgátlòt, èvek òta nem szedtem, olvastam a tájèkoztatòt, de nem vagyok most magamban biztos. Ma estefelè már elkezdtem minimálisam barnásan maszatolni, halványan ròzsaszìn volt a wc papìr, de mèg nem indult be a rendes menzesz, mèg nem fáj nagyon a hasam, nem jön az èlènk vèr csak èpphogy valami. Namármost ugye a tablettát a menzi 1.napján kell bevennem. Várjam meg, mìg beindul rendesen, vagy már be kellene vegyem most este? Vagy várjak holnapig?
2021. nov. 13. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Várd meg a rendes vérzést.
2021. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Az a kevés vér is menstruáció, szóval igen, vedd be most.
2021. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj! :D Köszi, nem tudom màr kinek van igaza..ha beveszem első nap rögtön vèdve vagyok, de most akkor ez az első nap? Most voltam pisilni ès szinte tiszta a betèt is, törlèsnèl extra halvány ròzsaszìn maszat. A hasam már kezd fájni kicsit.
2021. nov. 13. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Vedd be, megjött
2021. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem várod meg a normális vérzést, akkor simán előfordul, hogy meg sem jön rendesen a tabi miatt, és majd holnap jön a következő kérdés...

A védelem meg marhára nem ezen a fél napon fog múlni.

2021. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
A maszatolás nem az. Lombikra készülve tudtam meg én is. Első nap, ha betéten, még ha kevés is, de azért egy folt van. A wc papíron volt csak nem az a kategória.
2021. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor vàrok, remèljük már holnap megjön, már 3.napja kìnoz ès semmi...
2021. nov. 13. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!