Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6hetes kontrollra megyek és...

6hetes kontrollra megyek és foggátlót kell íratnom. Milyen foggátlókat ismertek? Mennyibe kerülnek? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

2.babám szültem nem régen,és most megyek vissza kontrollra.

Régebben a TRi-regolt szedtem,nem volt semmi mellékhatása,és ráadásul olcsó is,bár tudom kicsit elavult.

Minden ezzel kapcsolatos dolog érdekel,a tabitól a spirálon át...Ti mit használtok?bevált?mennyibe kerül??Köszi a segítséget


2010. júl. 4. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Azaliát használok a 6 hetes kontroll óta. Most 11 hónapos a babám. Én három havit szoktam egyszerre megvenni, ha jól tudom, kb. 7000 Ft-ba kerül. Egyszer véreztem a legelején 2 hetet, azóta sem. Nekem bevált.
2010. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha szoptatsz is, akkor kb összesen 3 fajta fogamzásgátló van ami szedhető. Majd az orvos tájékoztat róla, hogy milyet szedhetsz.

Ez még mindig nem ajánlási alapon megy.

2010. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most voltam én is kontrolon a 2.baba után.Gondolkoztam a spirálon,de mégis tabi mellett maradtam....Ezt szünet nélkül kell szedni.3 havi adag van a dobozban.
2010. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szeretném megkérdezni az utolsó válaszolótól hogy szoptat e és ha igenmi a tabi neve,ill mennyibe kerül.

Köszönöm a válaszokat:--))

2010. júl. 4. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg NAGYON-NAGYON igaza van a második válaszolónak!!! Most nem mondod komolyan, hogy egy "idegen" nő típusára felírt gyógyszert akarsz szedni? És egyébként is: ha mész a kontrollra és "foggátlót kell íratnod", az kb. úgy hangzik, mintha te mondanád meg majd a dokidnak, hogy mit írjon fel... Érdekesek vagytok akkor...
2010. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen szoptatok.....Nekem Cerazette-t írt a dokim.Azt mondta,hogy szünet nélkül kell szedni.
2010. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Azalia nevűt írtak fel. De majd az orvosod eldönti, hogy melyik számodra a megfelelő.
2010. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele,hogy nem én mondom meg mit akarok szedni,csak azér nem árt tisztában lenni a lehetőségekkel,és a nevekkel ha esetleg több közül is választhatok lehet meghatározó az ár vagy a ti általatok mondott tapasztalatok.

Persze lehet én tök mást kapok,csak nem akarok kis tudatlan lennie téren aza azért csak nem gond ugye??

Egyébként köszönöm a válaszokat,így legalább pár szoptatás alatt szedhető tabi nevét tudom....

2010. júl. 4. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a doki Azaliát írt fel, nem volt vele, tőle semmi bajom, csak sokallottam az árát. Majdnem 7000 Ft volt. Így 6 hónapi után abbahagytam és óvszert használunk.
2010. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!