Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor mégis hogy védekezzünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégis hogy védekezzünk?

Figyelt kérdés

Ha ő nem élvezi gumiba, és tényleg nem mert már 100x próbáltuk és lekókad benne meg nem is élvezi? Ha én leidenes vagyok, szóval tabi spirál nem jöhet szóba? És eszünk az van, a megszakításban nem bízunk úgyhogy nem is alkalmazzuk azt a módszert?

Nincs köztünk szex, de akarunk, úgy hogy ne eshessek teherbe de mégis tudjunk szexelni ezekkel a körülményekkel.

Nem akarjuk elveszíteni egymást, de ha ez marad akkor előbb utóbb az lesz.


Mégis mit lehet ebben az esetben csinálni? :(((



2021. nov. 4. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
ha így lelankad neki, akkor az csakis fejben dől el, kapja össze és tegye túl rajta magát. Még nem tudtatok szexelni, ott fekszel előtte meztelenül és egy kis latex megakadályozza a merevedését???
2021. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
14%

#11 es : vicc a válaszod. Gondolom voltál már ilyen helyzetben....

Attól mert veled nem történik meg valami, vagy máshogyan történik meg, még a másik emberrel történhet máshogyan. Kicsit gondolkozz el ezen.

2021. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Inkább az a vicc, hogy valaki elhiszi, hogy megúszhatja a gumit ha hisztizik.
2021. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

12: megértem, ha valakinek néha nem megy, de egy egészséges fiatal srác nem tudja megdugni a csajt még sokadjára sem, mert retteg a kotontól mintha óriáspókból lenne?!?!

Ha nem akarja túltenni magát ezen, megértem, ő döntése, de nem kényszerítheti a lányt, hogy ő viszont megtegye azt, amit ő nem akar, vagyis hormont vegyen be, amikor neki azzal problémája van.

2021. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!