Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor mégis hogy védekezzünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégis hogy védekezzünk?

Figyelt kérdés

Ha ő nem élvezi gumiba, és tényleg nem mert már 100x próbáltuk és lekókad benne meg nem is élvezi? Ha én leidenes vagyok, szóval tabi spirál nem jöhet szóba? És eszünk az van, a megszakításban nem bízunk úgyhogy nem is alkalmazzuk azt a módszert?

Nincs köztünk szex, de akarunk, úgy hogy ne eshessek teherbe de mégis tudjunk szexelni ezekkel a körülményekkel.

Nem akarjuk elveszíteni egymást, de ha ez marad akkor előbb utóbb az lesz.


Mégis mit lehet ebben az esetben csinálni? :(((



2021. nov. 4. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Valamelyikőtök ivartalaníttassa magát….
2021. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hátha lekókad neki ennyitől akkor nem a gumival van a baj....
2021. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A 2# es válaszoló válaszában sok igazság van! Én sem szeretem a gumit, de ha kívánom akkor pont nem érdekel h gumi vagy nem gumi :)!

Ha egyébként áll neki és "dolgozol" rajta kézzel, szájjal, tehát ha orál-kézimunk közben végig merev, akkor tényleg csak a gumi okozza pszichésen a problémát. Ha orál vagy kézimunka közben is lelankad, akkor nem a gumi lesz ott a probléma...

Ha nem szedhetsz fog-gátlót, akkor sajnos csak a gumi marad megoldásnak! Pharmatex és hasonlókat kerüld el...akkor inkább egyedül maszti, ott legalább nem lesz nem kívánt terhesség!

Kívánom, hogy megtudjátok oldani a problémát, és összejöjjön aminek össze kell! :)

2021. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy tényleg az óvszer tompít neki annyit... Ostobaság lenne biztosra mondani, és az ellenkezőjét is!


De most válaszolok a kérdésre is:

Női óvszer (sokkal jobb lesz), pesszárium, méhszájsapka, spermicid kúp/gél/tabletta.

2021. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es ! te nem tiktokon kommentelgettél egy időben a videóim alá????!
2021. nov. 4. 10:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nekem hogy a gumiban sajnos lekókad. Gumi nélkül brutál kemény, szóval egyételműen a gumi volt a baj nálam. Lett többféle próbálva, volt ami jobb volt. Asszem az a latexmentes volt, de az sem hozta a tökéletes eredményt.

Ezért lett pesszárium azzal a partneremmel. Viszont sokáig nem voltunk együtt szóval nem tudom hosszútávon mennyire hatásos. De utána kell olvasni.

2021. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De amíg együtt voltatok addig nem lett terhes?
2021. nov. 4. 10:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj másik gumit. Lehet kapni extra vékony anyagút. Az is lehet, hogy túl vastag neki és szorítja az átlagos gumi; erre is van megoldás.
2021. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy játszotok a megszakítással, az nem védekezés. Konzultálj a nőgyógyászoddal, hogy mit ajánl, ott van pl a rézgyöngy. Vagy mások gumi kell, lehet a mostani kicsi neki.
2021. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
#7: nem lett.
2021. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!