Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

?hormonmentes? (Azt hiszem magyarorszagon igy hivjak) fogamzasgatlot szedek 2 eve. A mensim azota eleg rendszertelenul jon meg, tavaly meg talan volt nemi rendszeresseg, de iden meg csak 5x volt meg, pedig szinte mar november van.

Az elmult 1 honapban volt 1x hogy teljesen elfelejtettem bevenni, masnap reggel jutott eszembe, egybol bevettem, meg parszor volt hasmenesem miutan mar bevettem (delutan 15.00-kor). Iden 2x fekudtem le osszesen valakivel, ugyan azzal a sraccal. Az utolso az kb 6 hete volt vele. Gumit nem huzott, mivel szedek gatlot, es egyikunk sem beteg. Ennek ellenere megsem elvezett belem. De most valahogy megis parazok hogy ”mi van ha…” semmi tunetem nincsen, a melleim fajtak 1-2 hete kb 1 napig, meg a hasam alja fajdogal neha 1-1 pillanatra, mint mielott megjon. Mehnyak elegge lent van, es nincs teljesen zarva a mehszaj. Voltam mar terhes, es olyankor ugye fent van a mehnyak altalaban nagyon, es zart.

Terhessegi tesztet nem merek venni, felek hogy mi van ha pozitiv. Szerintetek feleslegesen parazok ra? Vagy erdemes lenne tesztelnem? Elvegre az elmult 1 honapban nem voltam annyira pontos a gatloval, es 6 hete fekudtunk le. Akkor teljesen pontosan szedtem.



2021. okt. 30. 23:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Es meg mielott valaki leirna megegyszer, DIREKT irta fel ezt a nogyogyaszom, mivel brutal migrenes vagyok, es azt mondta, a rendes fogamzasgatlo csak megjobban rontana rajta.
2021. okt. 31. 15:43
 12/18 anonim ***** válasza:
Fotózd le a dobozát a gyógyszernek
2021. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De ennek mi koze a kerdesemhez?
2021. okt. 31. 18:35
 14/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ez. Kepfeltolto oldalt nem talaltam.

2021. okt. 31. 18:37
 15/18 A kérdező kommentje:

[link]


Lentebb ezt irja:

”A Desirett 75 mikrogramm filmtabletta szedése során szabálytalan időközönkénti hüvelyi vérzés jelentkezhet. Ez lehet éppen csak enyhe pecsételő vérzés, amely még betét használatát sem teszi szükségessé; de lehet komolyabb vérzés is, amely jobban megfelel egy vérzés periódusának, és egészségügyi védelmet igényel. Az is lehet, hogy egyáltalán nincs vérzése. A szabálytalan vérzés nem annak a jele, hogy a Desirett 75 mikrogramm filmtabletta fogamzásgátló hatékonysága csökkent volna. Általánosságban Önnek nincs teendője, csak folytassa a Desirett 75 mikrogramm filmtabletta szedését. Ha azonban a vérzés erős vagy elhúzódó, beszélje meg a kezelőorvosával.”


Csak hogy hatha ennek jobban hisztek, mint nekem, vagy a nodokimnak…

2021. okt. 31. 18:46
 16/18 anonim ***** válasza:

“tartalmazza a női nemi hormonok egyik fajtáját, a progesztogén dezogesztrelt”


ERGO ebben is van hormon.

2021. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ajanlom figyelmedbe a 10. valaszt. Leirtam abban…
2021. okt. 31. 21:50
 18/18 A kérdező kommentje:
Azta, hogy nekem mekkora ko esett le a szivemrol. Az van amire gondoltam, csak szimplan nem jon meg. Nagy nehezen vettem tesztet, megcsinaltam, es negativ.
2021. nov. 2. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!