Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

?hormonmentes? (Azt hiszem magyarorszagon igy hivjak) fogamzasgatlot szedek 2 eve. A mensim azota eleg rendszertelenul jon meg, tavaly meg talan volt nemi rendszeresseg, de iden meg csak 5x volt meg, pedig szinte mar november van.

Az elmult 1 honapban volt 1x hogy teljesen elfelejtettem bevenni, masnap reggel jutott eszembe, egybol bevettem, meg parszor volt hasmenesem miutan mar bevettem (delutan 15.00-kor). Iden 2x fekudtem le osszesen valakivel, ugyan azzal a sraccal. Az utolso az kb 6 hete volt vele. Gumit nem huzott, mivel szedek gatlot, es egyikunk sem beteg. Ennek ellenere megsem elvezett belem. De most valahogy megis parazok hogy ”mi van ha…” semmi tunetem nincsen, a melleim fajtak 1-2 hete kb 1 napig, meg a hasam alja fajdogal neha 1-1 pillanatra, mint mielott megjon. Mehnyak elegge lent van, es nincs teljesen zarva a mehszaj. Voltam mar terhes, es olyankor ugye fent van a mehnyak altalaban nagyon, es zart.

Terhessegi tesztet nem merek venni, felek hogy mi van ha pozitiv. Szerintetek feleslegesen parazok ra? Vagy erdemes lenne tesztelnem? Elvegre az elmult 1 honapban nem voltam annyira pontos a gatloval, es 6 hete fekudtunk le. Akkor teljesen pontosan szedtem.



2021. okt. 30. 23:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél egy tesztet. Ha negatív akkor megnyugodsz, ha pozitív akkor több időd van végiggondolni hogy mit és merre. Szerintem a bizonytalanság ebben az esetben csak ártana
2021. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Itt nagyon sok a probléma. Te milyen hormonmentes dolgot szedsz? Mármint fogamzásgátlót, nap mint nap? Az nagyon nem a hormonmentes kategória. Azon kívül, idén csak 5x jött meg? Mi a bánatért nem mész orvoshoz a rendszertelen ciklusoddal? Lehet épp az okozza, amit szedsz. Voltál már terhes, és ennyire fogalmatlan vagy? Ez nagyon durva, és elkeserítő. Vegyél tesztet a biztonság kedvéért, ha esetleg pozitív, azt jobb időben tudni, nem pedig tagadni a problémát. És könyörgöm, menj el egy nőgyógyászhoz, beszéljétek a dolgokról, és tájékozódj, mert amit itt össze hordtál, az nagyon gáz.
2021. okt. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hormonmentes fogamzásgátló! Mit szedsz?

Miért félsz a teszttől? Nem attól leszel terhes, hanem mert felelőtlen vagy. Csatlakozom 2-eshez, ha idén 5x volt meg, akkor nőgyógyász, és endokrinológiai kivizsgálás.

2021. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem létezik hormonmentes fogamzásgátló. Jó lenne kicsit utánaolvasni a foggátló működésének és megérted miért kell bele hormon.

Így max azt tudom elképzelni hogy valami természetgyógyász által eladott szart szedsz

2021. okt. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A nogyogyaszom mondta hogy teljesen normaliad, akar az is, ha teljesen abbamarad a menstruacio. A nogyogyaszom csak nem ilyen idiota.

Es bocs hogy nem tudom hogy hivjak, 14 eves korom ota nem magyarorszagon elek…

2021. okt. 31. 10:52
 6/18 A kérdező kommentje:
Es miert lennek felelotlen meg tudatlan? Mert iden 2x mertem szexelni ovszer nelkul? Fogamzasgatlo mellett? Megyek es rogton el is asom magam.
2021. okt. 31. 10:53
 7/18 anonim ***** válasza:
5-ös Olvasni csak tudsz! Mi van a dobozra írva?
2021. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hogy hogy mi van a dobozra irva? Amit a nogyogyaszom is elmondott. Hogy teljesen el is maradhat akar a menstruacio. Iden voltam mar nosokinal vmikor aprilis-majus kornyeken, emlitettem neki hogy akkor meg csak 2x volt meg iden, azt mondta teljesen oke, ne aggodjak rajta.

A kerdest azert tettem csak fel, mert felek hogy mi van ha. Pedig az esely kicsi ra, ugyanis szedem normalisan 2 eve (annyi hogy az utobbi 1 honapban kicsit ossze-vissza, de az aktus 6 hete volt. Nem az elmult 4 heten belul.), es nem elvezett belem akkor az alkalomkor. Nem azert tettem fel a kerdest, mert aggodok hogy csak 5x volt meg iden. Nem azzal van a bajom. Hanem azzal, hogy pont most nem jon meg, amikor voltam valakivel. De lehet hogy csak szimplan kimarad megint.

2021. okt. 31. 12:49
 9/18 anonim ***** válasza:

Jó, "értelek", tehát nincs neve a készítménynek.. Akkor csak tudd, hogy valószínűleg hagyományos fogamzásgátlót szedsz, ha nem áll be a ciklusod, akkor neked nem megfelelő a nőgyógyász által választott tabletta. Nem valószínű, hogy terhes vagy, ha kétséged van tesztelj.

Ettől függetlenül nőgyógyászt, és fogamzásgátlót is cserélned kellene.

2021. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem ertetitek meg, hogy mielott elkezdtem szedni, azt mondta a nogyogyaszom hogy normalis az is ha teljesen elmarad, de mindenkepp rendszertelen lesz. Nehez megerteni? Tavaly is voltam nala, iden is, es mindketszer azt mondta arra hogy rendszertelen, hogy normalis. Es igen van neve, de hiaba irom le, nem magyarorszagon elek, nem onnan valo a tabletta.

De utana neztem most neten, 1 hormont tartalmaz, progesztint.

Eddig a 2 ev alatt tokeletesen vedett. Nem az mellett lettem anno terhes, a kisfiam mar 5 eves lesz.

2021. okt. 31. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!