Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

A barátommal eddig gumit használtunk de szeretnénk váltani.

Én nagyon nem szeretem a tablettát és nem tudom melyik lenne úgymond a legkevésbé hatással a szervezetemre.


Nektek mi vált be a legjobban és mik a tapasztalatok ?


Tabletta, spirál, tapasz eddig csak ezekről hallottam de minden vélemény érdekel. Elfogok menni nőgyógyászhoz is viszont az időm most még nem engedi úgy hogy lehet csak 1 hónap múlva jutok el hozzá, addig meg szeretnék minnél jobban utánnajárni a dolgoknak hogy ne csak 1 véleményt kapják.


Előre is köszönöm a segítséget!

22L



2021. okt. 27. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tabletta.
2021. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kihúzom időben :)
2021. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő. Én próbáltam a tablettát és a hüvelygyűrűt mindkettő kellemetlen mellékhatásokat okozott. Más viszont gond nélkül tudja ezeket használni. Sajnos ez majd akkor derül ki mi a jó neked amikor elkezded szedni. Arra viszont figyelj oda hogy tabletta vagy hüvelygyűrű felírása előtt menj el vérvételre, direkt olyanra amin a trombózist nézik, illetve nőgyógyászati vizsgálatot is csináljanak.
2021. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a #3-as írja egyénfüggő, van akinél okoz mellékhatásokat a tabi/gyűrű másnak meg semmi. Ezt előre egy komplett nőgyógyász konzílium sem tudja megmondani, alkalmazás közben fog kiderülni. A trombózis kockázatokat a kezelőorvosnak vizsgálnia KELL. Célszerű labort kérned, bár a többség el fog küldeni magától is.
2021. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!