Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a fogamzásgátlókkal?

Figyelt kérdés

Kedves Csajok!

Sosem szedtem még fogamzásgátlót, azonban most aktuális lenne. Egyetlen oka amiért tartok tőle, hogy hízni fogok. Nemrég sokat fogytam (-50 kg), amit szépen tudok is tartani, ám hallottam már olyat, hogy a fogamzásgátló miatt sokan hízni kezdtek.

Kinek mi a tapasztalata vele?

29/L



2021. okt. 8. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lindynette tablettát szedek. Nekem semmi változás a súlyommal
2021. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Maga a gyógyszer nem fog hízlalni. Ez tévhit.

Két oka lehet a hízásnak:

1. Kivált egy olyan állapotot, mint amit sokan tapasztalunk mensinél is: éhesen vagyunk, nem bírunk nem enni. Szóval az evéstől hízunk és a nagy kívánosságtól, nem pedig attól, hogy bevesszük a gyógyszer és feljön egyből 5 kg.

Én úgy tapasztaltam, hogy ezen is át lehet lendülni ahogy szépen-lassan alkalmazkodunk a gyógyszerhez.


2. Vizet tart vissza a szervezetedben, és emiatt 2-3 kilóval többet mutathat a mérleg. De ez nem a reális súlyod, és nem feltétlenül kell aggódni miatta.

2021. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Mióta abbahagytam csak úgy hívom hogy a "lassú gyilkos"


Nagyon lassan jöttek a mellékhatások. Kb mintha olyan lassan menne le a nap hogy nem érzékeled, aztám egyszer csak pislogsz hogy régen nem volt világos?

Így voltam a nedvesedéssel. Akkor már régóta szedtem, de gondoltam lecserélem a fajtáját. Változás nem lett, úgyhogy betudtam annak, hogy már régóta vagyunk együtt a párommal. Nem vagyok már "kanos" tini stb.


Kb 10 évig szedtem. Felszedtem 40 kilót. Dehát mért lett volna a gyógyszeről? Gyerekként is husi voltam és tényleg sokat eszek. A libidóm pedig úgy -1 és 1 között mozgott. Gondoltam áá aszexuális lettem hát van ilyen.


Abbahagytam a gyógyszert és kiderült hogy mégse vagyok aszexuális. Ráadásul étvágyam sincs nagyon azóta. Régen nem tudtam úgy kijönni a boltból hogy ne vegyek 2 péksütit amit azonnal megettem. Most meg akkor sincs rá késztetésem ha egész délelőtt semmit se ettem.


Senkinek sem ajánlom. Max rövid távra.

2021. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem híztam meg tőle, pedig sokáig szedtem, egy deka nem jött fel. Viszont a libidóm kinyírta, és végül egy mélyvénás trombózis miatt végleg abba is kellett hagynom.
2021. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Régebben Lindynette-et, most Dienille-t szedek kb. 2,5 éve. Nem volt érdemi változás a súlyomban; csak pár kilót fogytam, de azt sem a gyógyszer miatt, hanem az étrendem miatt. Egyébként semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, libidó/nedvesedés ugyanolyan jó, mint gyógyszerszedés előtt.
2021. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A #2-es nagyon jól leírta mi a helyzet. Nem a bogyótól hízol, hanem az esetlegesen megnövekvő étvágytól (ez előfordulHAT de NEM mindenkinél jelentkező mellékhatás), illetve hogy vizet tart vissza a szervezet (ez viszont nem 50 kg, csak pár kg változást jelent maximum).
2021. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!